کد خبر: 49443 A

دهمین جشنواره «تولید ملی، افتخار ملی» با هدف تحقق شعار تولید ملی، افتخار ملی وایجاد همدلی بین صنعتگران و تولید کنندگان در محل سالن اجلاس سران تهران برگزار شد که شرکت زر ماکارون موفق به کسب تندیس و لوح واحد برتر صنعتی کشور شد.

دهمین جشنواره « تولید ملی، افتخار ملی » با هدف تحقق شعار تولید ملی، افتخار ملی وایجاد همدلی بین صنعتگران و تولید کنندگان در محل سالن اجلاس سران تهران برگزار شد که شرکت زر ماکارون موفق به کسب تندیس و لوح واحد برتر صنعتی کشور شد.
به گزارش  ایلنا به نقل از روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، این جشنواره با همت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و با حضور دکتر غضنفری،وزیر صنعت و معدن، نمایندگان مجلس و جمع کثیری از تولید کنندگان عرصه صنعت و معدن و تجارت ایران، در راستای همدلی و هم افزایی بین صنعتگران و تولید کنندگان واحد های صنعتی و معدنی کشور و ایجاد ارتباط با مسئولین نظام و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی بخش صنعت، معدن و تجارت ایران وارائه راهکارهای کارشناسانه برگزار شد.
مرتضی سلطانی،رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر با سخنرانی در این مراسم، با ذکر دستاوردهای صنعت ایران و تولید کنندگان ایرانی و برنامه های پیش روی صنعت، بر افزایش حمایتهای دولت از بخش تولید و صنعت تاکید کرد.
در این مراسم در راستای قدردانی و حمایت از واحد های برتر صنعتی و معدنی کشور شرکت زرماکارون موفق به کسب لوح و تندیس ویژه جشنواره شد.

پیوند مبارک صنعت و دانشگاه
مراسم جشن فارغ التحصیلی نخستین دانش آموختگان مرکز آموزش علمی کاربردی زر با حضور مرتضی سلطانی رییس هیئت مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر، دکتر حسینی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز، علی صدری رئیس خانه صنعت معدن و جوانان ایران، سعادتی استاندار البرز، مس فروش رییس صنعت، معدن و تجارت استان البرز، دکتر عیوض زاده رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی زر و جمع کثیری از اساتید و دانشجویان این مرکز در محل سالن همایش های این گروه برگزار شد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، در این مراسم مهندس مرتضی سلطانی در ابتدای سخنانش امنیت، آرامش و پیشرفتهای امروزی جامعه را مدیون خون شهیدانی همچون شهید همت دانستند که در دوران دفاع مقدس از خاک این سرزمین حفاظت کردند.
رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر همچنین با تبریک به دانش آموختگان زر آنان را به کسب تحصیلات بیشتر و خدمت به صنعت کشور دعوت کردند.وی با بیان اینکه صنع غذا امروزه یکی از ارکان تولید کشور است اضافه کرد که آینده این صنعت صرفا با حضور نیروهای دانش بنیان می تواند به بهترین نحو رقم بخورد.
سلطانی با بیان اینکه سرمایه هر شرکتی نیروهای انسانی کارآمد آن است، از مدیران دانشگاه و شرکت زر خواست تا اقدامات لازم جهت اولویت گذاری در جذب و استخدام فارغ التحصیلان را انجام دهند.
دکتر حسینی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز نیز با تقدیر از زحمات مهندس سلطانی در عرصه های صنعت و علم، وی را از پیشتازان و الگوی برتر عرصه صنعت دانسته و پیوند علم و صنعت را از مهمترین نیازهای پیشرفت کشور و رسالت اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور عنوان کردند.
لازم بذکر است در این مراسم دانشنامه فارغ التحصیلی توسط مرتضی سلطانی، دکتر حسینی و سایر مسئولین حاضر در مراسم به دانش آموختگان مرکز علمی کاربردی زر اعطا شد.
همزمان با جشن فارغ التحصیل اولین دانش آموختگان مرکز علمی کاربردی زر، مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید این مرکز نیز در محل قاسم آباد شهرستان ساوجبلاغ با حضور مرتضی سلطانی، دکتر حسینی، و جمعی از میهمانان برگزار گردید.
مرتضی سلطانی رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر در این مراسم ابراز امیدواری کرد که صنعت کشور در آینده ای نزدیک بطور کامل با دانشگاه پیوند عمیق و ناگسستنی بخورد.
وی تاکید کرد که با مدیریت صحیح زمان کشور قادر است قبل از 1404 به تمامی برنامه ها و چشم اندازهای پیش بینی شده خود دست پیدا کند

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر