کد خبر: 54247 A

در این جشنواره خودروهای، پارس تندربا پیش پرداخت 17 میلیون تومان و مگان2000 اتوماتیک با پیش پرداخت 40 میلیون تومان با موعد تحویل مهر سال آینده وسود مشارکت 12درصد و سود انصراف 10 درصد با امکان صلح در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

مدیربازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز جشنواره فروش نوروزی محصولات پارس خودرو از امروز خبر داد و گفت: فروش خودروهای تندر90 با پیش پرداخت 15 میلیون تومان، موعد تحویل سه ماهه دوم سال 92 و سود مشارکت 7 درصد آغاز گردید.

به گزارش ایلنا، امیرحسن امیری با اشاره به اینکه بمناسبت فرارسیدن سال 92 در رابطه با جشنواره فروش نوروزی محصولات پارس خودرو، اظهارداشت: سه طرح پیش فروش با موعد تحویل مهر 92، پیش فروش عادی با موعد تحویل سه ماهه دوم سال 92 و پیش فروش قطعی با موعد تحویل سه ماهه اول سال 92 جهت ثبت نام از امروز در نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا آغاز شده است.

وی اضافه کرد: در این جشنواره خودروهای، پارس تندربا پیش پرداخت 17 میلیون تومان و مگان2000 اتوماتیک با پیش پرداخت 40 میلیون تومان با موعد تحویل مهر سال آینده وسود مشارکت 12درصد و سود انصراف 10 درصد با امکان صلح در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

به گفته امیری، همچنین در این طرح، پیش فروش عادی با موعد تحویل سه ماهه دوم سال 92 نیز، خودروهای تندر90 با پیش پرداخت 15 میلیون تومان و سود مشارکت 7درصد و سود انصراف 5 درصد، مگان 2000 با پیش پرداخت 40 میلیون تومان و سود مشارکت 8درصد و سود انصراف 6 درصد، تیانا و پیکاپ دو کابین بترتیب با پیش پرداخت70 و 35 میلیون تومان و سود مشارکت 15 و سود انصراف13 درصدی آماده عرضه به متقاضیان خواهد بود.

مدیر بازاریابی و فروش محصولات شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: در پیش فروش قطعی جشنواره نوروزی محصولات پارس خودرو نیز خودروهای تندر 90 با پیش پرداخت 34 میلیون تومان با موعد تحویل اردیبهشت و تیانا با پیش پرداخت 125 میلیون با موعد تحویل خرداد آماده ثبت نام خواهند بود.

وی افزود: علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی های مجازگروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور و یا به آدرس اینترنتی www.saipagroup.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام محصولات مورد نظر خود اقدام نمایند.

امیری خاطرنشان کرد: پیش فروش های عادی سه ماهه دوم و سوم این طرح بصورت اینترنتی نیز قابل انجام خواهد بود و متقاضیان می توانند از ساعت 11 امروز 15 اسفند تا روز سه شنبه 22 اسفند با مراجعه به درگاه فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی www.saipagroup.ir نسبت به ثبت نام در این جشنوراه اقدام نمایند.

سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر