کد خبر: 54297 A

حاشیه نگاری خبرنگار ایلنا:

اما در حاشیه مراسم قاسم نوده فراهانی، رییس كل اصناف در واكنش به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر علت عرضه پسته های نامرغوب 30 هزار تومانی در بازار اظهار داشت: می خواهید بعد از برنامه به نمایشگاه حكیمیه برویم تا كیسه های پسته 30 هزار تومانی باز كنم تا ببینید.

انتقاد از كیفیت و حتی كپك زدگی پسته های نمایشگاه بهاره باعث عصبانیت شدید معاون رییس جمهور شد.

صبح امروز در مراسم افتتاحیه مانور تشدید بازرسی و نظارت اصناف، كه رحیمی معاون اول رییس جمهور، غضنفری وزیر صنعت معدن و تجارت و تقوی رییس سازمان حمایت و قاسم نوده فراهانی رییس اصناف حضور داشتند معاون اول و رییس اصناف در مورد این مانور  سخنانی ایراد كردند.

اما در حاشیه مراسم قاسم نوده فراهانی، رییس كل اصناف در واكنش به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر علت عرضه پسته های نامرغوب 30 هزار تومانی در بازار اظهار داشت: می خواهید بعد از برنامه به نمایشگاه حكیمیه برویم تا كیسه های پسته 30 هزار تومانی را باز كنم تا ببینید.

رییس اصناف كه عصبانیتش كاملا مشهود بود گفت: جای این سوال اینجا نیست من درگیری های دیگری دارم كه باید به آنها رسیدگی كنم.

این در حالی است كه رییس اصناف چند شب گذشته در پاسخ به سوال خبرنگار برنامه بیست و سی در خصوص پسته چنین برخوردی داشته و گفته است این پسته ها صادراتی هستند و ما پسته های در بسته را صادر می كنیم تا آلودگی نداشته باشند!

 

اصناف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر