کد خبر: 66818 A

با تولید 320 هزار تن شمش فولاد؛

تولید شمش در فولاد خوزستان در فروردین 92، سه درصد بیش از ماه مشابه سال قبل است و یک رکورد جدید ماهانه در تولید شرکت به حساب می آید.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: با تولید 320 هزار و 900 تن شمش فولاد در فروردین امسال در مجتمع فولاد خوزستان، ركورد جدید تولید ماهانه این شركت ثبت شد.

به گزارش ایلنا به نقل از ایمیدرو، عبدالمجید شریفی افزود: این شرکت سال جدید را با رکوردهای جدید تولید ماهانه «گندله سنگ آهن» و «شمش فولاد» به ترتیب با 16 درصد و سه درصد افزایش در فروردین امسال آغاز كرد.
وی ادامه داد: تولید شمش در فولاد خوزستان در فروردین 92، سه درصد بیش از ماه مشابه سال قبل است و یک رکورد جدید ماهانه در تولید شرکت به حساب می آید.
شریفی گفت: همچنین در فروردین امسال بیش از 495 هزار تن گندله سنگ آهن در این شرکت، تولید شده است که نسبت به ماه مشابه سال قبل 16 درصد رشد را نشان می دهد.
وی افزود: بهبود رکوردهای تولید در واحدهای این شرکت درحالی صورت می گیرد که این تولید در ماه های اخیر روند صعودی داشته است.
بنابر این گزارش، شرکت فولادخوزستان در سال گذشته موفق شد برای نخستین بار سه میلیون و 500 هزار تن شمش تولید و به بازار عرضه کند و ضمن آن 9 رکورد سالانه و 17 رکورد روزانه و ماهانه تولید خود را در بخش های مختلف بهبود بخشد.
یادآور می شود: شرکت فولاد خوزستان در حال حاضر 25 درصد فولاد خام کشور را تامین می کند.

فولاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر