کد خبر: 67561 A

محدوده جلفای منطقه آزاد ارس هم به لحاظ زیرساختی و هم به لحاظ سرمایه گذاری های تولیدی و صنعتی و صادراتی در حال تحول می باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از ساماندهی 50 درصد واحدهای صنفی فعال در محدوده جلفای منطقه آزاد ارس خبر داد.

به گزارش ایلنا، صادق نجفی با اعلام این خبر افزود:  تاکنون مجوز 213 واحد صنفی فعال در جلفا صادر شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از تشکیل پرونده یکصد واحد صنفی جدید در منطقه آزاد ارس خبر داد و گفت: این تعداد پرونده از اواخر سال گذشته تاکنون تشکیل شده اند که به جهت احداث مراکز بزرگ تجاری متعدد در ارس افزایش چندین برابری این رقم در سال جاری دور از انتظار نیست.

صادق نجفی همچنین از آغاز ساماندهی اصناف محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس نیز خبر داد و گفت: فعالیت های اقتصادی در محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس نیز بزودی متحول خواهد شد که لازم است ساماندهی اصناف در این منطقه نیز انجام شود.

وی نقش اصناف در منطقه آزاد ارس را توسعه آفرین خواند و گفت: اصناف از شاخصه های مهم تحرک اقتصاد هستند.

نجفی بر لزوم همکاری اصناف و بازاریان جلفا با سیاست های اقتصادی منطقه آزاد ارس تاکید کرد و گفت: محدوده جلفای منطقه آزاد ارس هم به لحاظ زیرساختی و هم به لحاظ سرمایه گذاری های تولیدی و صنعتی و صادراتی در حال تحول می باشد.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون در این محدوده بیش از یک هزار و 500 میلیارد تومان سرمایه گذاری در حال انجام می باشد که در نهایت تا سال آینده خبرهای خوبی را در راستای اشتغالزایی و ایجاد ارزش افزوده در پی خواهد داشت.

 
 
ارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر