کد خبر: 67572 A

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی:

شاید کمتر از 10درصد مشکلات واحدهای صنعتی مربوط به مباحث زیر ساختی است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از شهرک  صنعتی سنقر در استان کرمانشاه بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، فخرالله مولایی در حاشیه این بازدید با اشاره به نقش و جایگاه مهم سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در صنعت کشور گفت: در حال حاضر قریب به 85 هزار واحد صنعتی و تولیدی داریم که از این تعداد 74 هزار واحد جزء صنایع کوچک محسوب می شود که بیش از 90 درصد صنایع کشور را شامل می شود.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در مورد مشکلات واحدهای صنعتی این شهرستان تصریح کرد: بیشتر مشکلات واحدهای صنعتی این منطقه كمبود نقدینگی است،

وی تصریح كرد: اگر سرمایه در گردش واحدهای تولیدی تامین نشود، آنها با سرمایه ثابت توان حل مشکلات را ندارند.

مولایی تاكید كرد: شاید کمتر از 10درصد مشکلات واحدهای صنعتی مربوط به مباحث زیر ساختی است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در باره برنامه های آتی سازمان صنایع کوچک وشهركهای صنعتی ایران اضافه کرد: سعی می شود که بجای توسعه كمی شهرکها بیشتر به کیفی سازی آنها پرداخته شود لذا برنامه های کیفی سازی شهرکها در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران همچنین اظهار امیدواری کرد: با همکاری و تعامل بیشترنمایندگان مجلس و دولت و همراهی بانکهای عامل با بخش صنعت شاهد حل مشکلات   واحدهای صنعتی بخصوص در بخش سرمایه درگردش با روندی سریعتر از گذشته باشیم.

در این برنامه علاوه بر حضور معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت، نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، معاون پارلمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و مسئولان ارشد استان نیز حضور داشتند.

گفتنی است مولایی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان بازدید، با حضور در فرمانداری شهرستان مذکور از نزدیک به گفتگو و بررسی مشکلات مدیران واحدهای صنعتی این شهرک پرداخت.

صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر