کد خبر: 68419 A

تاكنون 32 پروژه خاتمه یافته و 12 پروژه نیز در حال اجراست. میزان سرمایه گذاری پیش بینی شده برای این طرح، 2410 میلیارد ریال است و اكنون طرح یاد شده، بیش از 55 درصد پیشرفت دارد.

 رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام كرد: اكنون حدود 8 هزار و 500 میلیارد ریال طرح برای ایجاد زیربناهای لازم در معادن كشور و نیز توسعه مناطق انرژی بر در حال اجراست.
به گزارش ایلنا، امیر امینی با بیان این مطلب گفت: طرح ایجاد زیر بناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی در بخش «برق رسانی» و «احداث راه دسترسی»، در 30 استان كشور فعال است كه تاكنون 32 پروژه خاتمه یافته و 12 پروژه نیز در حال اجراست. میزان سرمایه گذاری پیش بینی شده برای این طرح، 2410 میلیارد ریال است و اكنون طرح یاد شده، بیش از 55 درصد پیشرفت دارد.

وی افزود: همچنین، توسعه مناطق ویژه صنایع انرژی بر در 2 منطقه «سواحل جنوبی» و «خلیج فارس» در مجموع با 3 هزار و 70 میلیارد ریال، به عنوان یكی دیگر از برنامه های فعال ایمیدرو محسوب می شود. در این مناطق، طرح های توسعه ای فولاد، آلومینیوم، سیمان و غیره در حال اجراست.

به گفته رئیس هیات عامل ایمیدرو، عملیاتی كردن اسکله پارسیان، مطالعه منطقه ویژه کاشان و نیروگاه بخش خصوصی هرمزگان (boo) نیز از دیگر طرح های در حال اجرای این سازمان است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر