کد خبر: 69597 A

گمرک بخشنامه کرد؛

در پی درخواست سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برای معافیت كالاهای وارداتی شركت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران (برنج، روغن خام،شكرخام و گندم) از پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز، بخشنامه ای را به کل گمرکات کشور ابلاغ کرد.

گمرک ایران در بخشنامه ای معافیت 4 کالای وارداتی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران (برنج، روغن خام،،شكرخام و گندم) از پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز را به کل گمرکات کشور ابلاغ کرد.
به گزارش ایلنا، گمرک ایران در پی درخواست سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برای معافیت كالاهای وارداتی شركت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران (برنج، روغن خام،شكرخام و گندم) از پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز، بخشنامه ای را به کل گمرکات کشور ابلاغ کرد.

این اقدام گمرک در پی نامه وزارت صنعت، معدن و تجارت به گمرک در راستای تنظیم بازار کشور با توجه به اینکه کلیه کالاهای وارداتی شرکت بازرگانی دولتی ایران به عنوان تکالیف دولتی محسوب می شود، صورت گرفته و درخواست شده بود که کالاهای مشمول تکالیف دولتی شرکت مذکور (برنج، روغن خام،شكرخام و گندم) از پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز معاف شوند و نسبت به تسریع در ترخیص اقلام مذکور اقدام شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر