کد خبر: 74700 A

با حضور رییس جمهور صورت گرفت‎

یک آرمان زمانی می‌تواند جاری، حاکم و محقق شود که یک ملت فرهیخته پشت آن قرار گیرد، بار مسوولیت آن را بر دوش بکشد، پای آن بایستند تا بتواند آن مکتب را حاکم کند.

کارخانه کک‌سازی زرند با ظرفیت تولید سالانه 800 هزار تن کک متالورژی با حضور رئیس‌جمهور در زرند کرمان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، احمدی‌نژاد در مراسم افتتاح کارخانه زغالسنگ پابدانا کرمان اظهار داشت: امیدواریم که سال‌های آینده سال‌های جهش و درخشندگی ملت ایران در عرصه جهانی باشد. تنها ملتی که می‌تواند دیوار سیاه شب را بشکند و نور خورشید را داشته باشد، ملت ایران است و این به معنای خودبرتربینی نیست.

رئیس جمهور افزود: بیان ساختن ایران ترویج یک اندیشه ناسیونالیستی و خودخواهی و خودبرتر بینی نیست بلکه شکر نعمت و ذکر مسئولیت است.

وی افزود:یک آرمان زمانی می‌تواند جاری، حاکم و محقق شود که یک ملت فرهیخته پشت آن قرار گیرد، بار مسوولیت آن را بر دوش بکشد، پای آن بایستند تا بتواند آن مکتب را حاکم کند.

احمدی نژاد خاطر نشان كرد: اگر همه اراضی کشاورزی را زیر پوشش آبیاری تحت فشار ببریم، مصرف آب ما یک سوم می‌شود و با این کار می‌توانیم دو برابر کشاورزی و یک بخش از آب نیز کمتر از سفره‌های آب زیرزمینی برداشت کنیم.

 

زرند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر