کد خبر: 77131 A

تحویل خودروهایی همچون تندر 90 که قیمت جدید آنها مشخص نشده بر اساس نرخ مصوب قبلی انجام می گیرد و پس از تعیین تکلیف در صورت اختلاف قیمت، مابه تفاوت آن به مصرف کننده باز گرداننده می شود.

اشخاصی که خودرو مگان ثبت نام کرده اند و حال با افزایش قیمت قصد انصراف دارند بر اساس تعهدات شرکت و قوانین موجود سود خود را دریافت می نمایند.

به گزارش ایلنا، محمدعلی قادری افزود: تمامی تعهدات شرکت سایپا در مورد تحویل خودروهای تیانا، تندر90 و خانواده پراید در موعد مقرر در حال انجام است.

وی ادامه داد: تحویل خودروهایی همچون تندر 90 که قیمت جدید آنها مشخص نشده بر اساس نرخ مصوب قبلی انجام می گیرد و پس از تعیین تکلیف در صورت اختلاف قیمت، مابه تفاوت آن به مصرف کننده باز گرداننده می شود.
 
قادری با اشاره به کاهش تولید خودروی مگان طی ماه گذشته تصریح کرد: هم اکنون تنها مشکل موجود در تحویل ها در خصوص خودرو مگان است که به دلیل برخی مشکلات و محدودیت های موجود، شرکت سایپا در تحویل این خودرو به مشتریان با مشکلاتی مواجه شده است.
وی افزود: امید می رود با تامین مناسب قطعات وارداتی، این مشکلات تا پایان خرداد ماه مرتفع شود.

قادری خاطرنشان کرد: اشخاصی که خودرو مگان ثبت نام کرده اند و حال با افزایش قیمت قصد انصراف دارند بر اساس تعهدات شرکت و قوانین موجود سود خود را دریافت می كنند.

سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر