کد خبر: 80192 A

معاون مبارزه با آفات سازمان حفظ نباتات به ایلنا خبر داد:

درجلسه فوق بحث صدورگواهینامه استاندارد، نظارت برمحصولات، تعیین نقش و وظیفه هردستگاه برای سرعت بخشیدن به روند کارتولید محصول سالم، پیگیری کد ۱۶ رقمی در استان‌ها واحداث آزمایشگاه در همه استان‌ها برای تعیین با قیمانده‌های سموم و کود مطرحشد.

معاون مبارزه با آفات سازمان حفظ نباتات سروش از تشکیل جلسه سازمان جهاد کشاورزی و سازمان استاندارد در راستای تولید محصول سالم خبر داد.

محمد جواد سروش معاون مبارزه با آفات سازمان حفظ نباتات در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا گفت: سازمان‌های مسوول جهاد کشاورزی جلسه‌ای را با رییس و معاونین سازمان استاندارد در راستای صدور گواهی نامه استاندارد تشویقی برای محصولات سالم برگزار کردند که جلسه بسیارمفیدی بود.

وی افزود: درجلسه فوق بحث صدورگواهینامه استاندارد، نظارت برمحصولات، تعیین نقش و وظیفه هردستگاه برای سرعت بخشیدن به روند کارتولید محصول سالم، پیگیری کد ۱۶ رقمی در استان‌ها واحداث آزمایشگاه در همه استان‌ها برای تعیین با قیمانده‌های سموم و کود مطرحشد.

به گفته سروش از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه تشکیل دو کمیته فنی بود که وظایف این کمیته‌ها یکی نظارت بر نحوه اجرا و فرآینده‌های ارتباطات مسوول است و دیگری ساماندهی گواهینامه‌های صادرشده و اجرای کد ۱۶ رقمی است.

 

سروش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر