کد خبر: 93788 A

رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گاوی در گفتگو با ایلنا:

در مدت برگزاری نمایشگاه رمضان نرخ هر كیلو گرم لاشه گوسفندی 22 هزار تومان و نرخ هر كیلو گرم گوشت گوساله 25 هزار تومان بود و هم اكنون گوشت گوسفندی در سطح شهر هر كیلو 26 هزار تومان و هر كیلو گوشت گوساله از 28 تا 29 هزار تومان به دست مصرف كننده می‌رسد.

رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گاوی گفت: مردم در ماه رمضان گوشت كمتری خریداری كردند.

حمید خندان‌رو جوان رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گاوی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینكه استقبال مردم از خرید گوشت قرمز كمتر از گذشته شده است، اظهار داشت: با توجه به اینكه در فصل تابستان هستیم و این فصل مصادف با ماه رمضان شده است مردم نسبت به ماههای گذشته گوشت كمتری مصرف می كنند.

وی افزود: این در حالی است كه قیمت گوشت طی 3 ماه گذشته نه تنها تغییری نداشتیم بلكه در برخی از ایام به دلیل برگزاری نمایشگاه‌ها از جمله نمایشگاه ویژه ماه رمضان قیمت گوشت 10 تا 15 درصد كاهش نیز داشته است.

خندان‌رو جوان با اشاره به نرخ گوشت قرمزدر سطح شهر خاطر نشان كرد: در مدت برگزاری نمایشگاه  رمضان نرخ هر كیلو گرم لاشه گوسفندی 22 هزار تومان و نرخ هر كیلو گرم گوشت گوساله 25 هزار تومان بود و هم اكنون گوشت گوسفندی در سطح شهر  هر كیلو 26 هزار تومان و هر كیلو گوشت گوساله از 28 تا 29 هزار تومان به دست مصرف كننده می‌رسد.

رییس اتحادیه گوشت گاوی تصریح كرد: خوشبختانه میزان قاچاق دام زنده از مرزهای كشور بسیار كم شده و با هماهنگی كه با نیروی انتظامی صورت گرفت این معضل نیز برطرف شد.

 

گوشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر