کد خبر: 1255 A

معاون وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با ایلنا خبر داد:

در راه های روستایی این مناطق خرابی چندانی نداریم و پیش بینی می كنیم بازسازی راه هایی كه نیاز به ترمیم دارند از دو ماه دیگر آغاز شود.

معاون وزیر راه و شهر شهرسازی از آغاز بازسازی راه های روستایی تا دو ماه دیگر خبر داد و گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته ترمیم راه های روستایی مناطق زلزه زده از حدود دو ماه دیگر آغاز می شود.

حسین میرشفیع در گفت و گو با ایلنا افزود: در راه های روستایی این مناطق خرابی چندانی نداریم و پیش بینی می كنیم بازسازی راه هایی كه نیاز به ترمیم دارند از دو ماه دیگر آغاز شود.

وی با بیان این كه حدود 10 میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی این مناطق درنظر گرفته شده است، تصریح كرد: كار بازسازی مقداری از راه های روستایی و چندین پل كه تخریب شده است اما خوشبختانه پایه های آن ها سالم است،‌ انجام شده است.

میرشفیع درباره روند سریع بازسازی راه های روستایی این مناطق گفت: در حال حاضر تلاش كردیم از بیشتر امكانات و ماشین آلات استان های  همجوار برای بهسازی این راه ها استفاده كنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره زمان بازسازی كامل راه های روستایی این مناطق خاطرنشان كرد: زمان بازسازی راه های روستایی این مناطق بستگی به  حجم  بازسازی و میزان آسیب دیدگی مناطق دارد.

راه روستایی مناطق زلزله زده میرشفیع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر