کد خبر: 12780 A

معاون ساخت و توسعه آزادراه ها در گفتگو با ایلنا:

55کیلومتر از آزادراه ساوه- همدان به اتمام رسیده است و 85 کیلومتر دیگر آن به شرط تامین منابع و شرایط آب و هوایی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد/ آزادراه زال- اندیمشک به طول 45 کیلومتر و به شرط تامین منابع مالی تا اوایل سال آینده به بهره برداری می رسد.

معاون ساخت و توسعه آزادراه ها از بهره برداری آزادراه زال- اندیمشک در اوایل سال آینده خبرداد و گفت: 55 کیلومتر از آزادراه ساوه- همدان به اتمام رسیده است و 85 کیلومتر دیگر آن به شرط تامین منابع و شرایط آب و هوایی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

حسن احمدی نوری در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به مهم ترین پروژه های آزادراهی در کشور گفت: آزادراه ساوه-همدان به طول 175 کیلومتر یکی از پروژه های مهم در دست اجرا است که 55 کیلومتر آن به اتمام رسیده است و تلاش می کنیم به شرط تامین منابع مالی و شرایط آب و هوای تا پایان امسال مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی به آزادراه زنجان- تبریز اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز به طول 17 کیلومتر و با تامین منابع آن از اوراق مشارکت، پیوست قانون و سایر منابع مالی در دست اجرا قرار دارد.

احمدی نوری درباره میزان اعتبار آزادراه زنجان- تبریز گفت: برای اتمام این پروژه حدود 30 میلیارد تومان اعتبار لازم است.

معاون ساخت و توسعه آزادراه ها، پروژه زال- اندیمشک را یکی دیگر از پروژه های مهم عنوان کرد و گفت: فعالیت در این پروژه در حال انجام است و این آزادراه به طول 45 کیلومتر و به شرط تامین منابع مالی تا اوایل سال آینده به بهره برداری می رسد.

آزادراه ساوه - همدان آزادراه زال - اندیمشک آزادراه زنجان - تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر