کد خبر: 16543 A

مدیركل راه و ترابری استان تهران در گفت و گو با ایلنا:

بعد از خروجی رودهن به سمت گردنه امام‌زاده هاشم به طول 16 كیلومتر چهار خطه شده است/ پیمانكار چهارخطه كردن مسیر مبارك آباد تا پیست آبعلی مشخص شده و قرار داد آن نیز منعقد شده است و تا پایان امسال چهارخطه می شود.

مدیركل راه و ترابری استان تهران از چهار خطه شدن محور رودهن به سمت گردنه امام زاده هاشم خبر داد.

فریبرز واحدی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: بعد از خروجی رودهن به سمت گردنه امام‌زاده هاشم به طول 16 كیلومتر چهار خطه شده است و تردد در این مسیر در دوخط رفت و دوخط برگشت در حال انجام است.

وی تصریح كرد: تنها مسیر حدفاصل مبارك آباد تا پیست آبعلی در حال حاضر سه خطه است كه امیدواریم در صورت مناسب بودن شرایط آب و هوایی تا پایان امسال این مسیر هم چهارخطه شود.

واحدی تاكید كرد:95 درصد از طول مسیر رودهن تا امام‌زاده هاشم چهار خطه شده است و تنها قطعه مبارك آباد تا پیست آبعلی كه در حال حاضر دارای سه خط رفت و سه خط برگشت باقی مانده است تا پایان امسال چهار خطه می شود.

مدیركل راه و ترابری استان تهران ادامه داد: پیمانكار چهارخطه كردن مسیر مبارك آباد تا پیست آبعلی مشخص شده و قرار داد آن نیز منعقد شده است.

واحدی در پایان خاطرنشان كرد: تنها مشكلی كه شاید چهارخطه كردن این مسیر را به تعویق بیندازد شرایط آب و هوایی خواهد بود اما با این وجود تمام تلاشمان را می كنیم تا این مسیر تا پایان امسال چهارخطه شود.

محور تهران-امام‌زاده هاشم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر