کد خبر: 23022 A

شركت ارتباطات زیرساخت اعلام كرد:

یک میلیون و 500 هزار تماس تلفنی نیز از سمت عربستان به سمت ایران برقرار شد که از این طریق نیز دو میلیون 500 هزار دقیقه تماس تلفنی حجاج ایرانی با بستگان و آشنایانشان در ایران برقرار شد.

شرکت ارتباطات زیرساخت از برقراری 17 میلیون و 500 هزار دقیقه مکالمه حجاج ایرانی در طول ایام حج خبر داد.

به گزارش ایلنا،ابوالفضل انوریان، رییس کمیته اجرایی ارتباطات بین‌الملل عربستان در حج سال 91 این شرکت با اعلام این مطلب افزود: این میزان مکالمه از طریق 7 میلیون و 500 هزار تماس تلفنی برقرار شده است.

انوریان افزود: از این میزان شش میلیون تماس از ایران به سمت عربستان بود که 15 میلیون دقیقه ارتباط با حجاج ایرانی از این طریق برقرار شد.

وی تصریح کرد: یک میلیون و 500 هزار تماس تلفنی نیز از سمت عربستان به سمت ایران برقرار شد که از این طریق نیز دو میلیون 500 هزار دقیقه تماس تلفنی حجاج ایرانی با بستگان و آشنایانشان در ایران برقرار شد.

انوریان افزود: در طول ایام حج امسال مشکل خاصی در شبکه ارتباطی زیرساخت با اپراتورهای مخابراتی در کشور عربستان ملاحظه نشد اما گاه گزارش‌هایی مبنی بر وجود مشکل در شبکه مخابراتی اپراتور الجوال (STC) آن هم در ایام پیک ترافیک به کمیته کمیته اجرایی ارتباطات بین‌الملل عربستان در حج سال 91 این شرکت واصل شد که با پیگیریهای مستمر مراکز کنترل و بین‌الملل این شرکت موارد حل شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر