کد خبر: 2848 A

مدیرعامل شهر جدید پردیس درگفت‌وگو با ایلنا:

وزیر راه و شهرسازی دستور حل مشکلات پیمانکاران و پیگیری مربوط به زیرساخت ها را صادر کرد/ ثبت نام مسکن مهر پردیس همچنان ادامه دارد/ روزانه برای 1500 نفر از متقاضیان كه پرونده آنها ناقص است، پیامک ارسال می‌شود.

مدیرعامل شهر جدید پردیس با اشاره به این که وزیر راه و شهرسازی روز گذشته از 93 هزار واحد مسکونی درحال ساخت شهر جدید پردیس بازدید کرد، گفت: وزیر راه و شهرسازی دستور حل مشکلات پیمانکاران و پیگیری مربوط به زیرساخت‌ها را صادر کرد.

مهدی هدایت در گفت و گو با خبرنگار ایلنا تصریح کرد: وزیر راه و شهرسازی قرار است از این پس 15 روز یک‌بار به منظور حل مشکلات مربوط به شهر جدید پردیس از واحدهای مسکن مهر این شهر بازدید کند.

وی درباره افتتاح سایر پروژه‌ها در شهر جدید پردیس گفت: تصفیه‌خانه شهر جدید پردیس با اعتبار 13 میلیارد تومان آماده بهره‌برداری است.

هدایت با بیان اینکه 2 هزار و 700 واحد مسکن مهر که ساخت آنها در سال 89 آغاز شده است تا پایان شهریور به متقاضیان واگذار می‌شود، درباره آخرین وضعیت متقاضیانی که برای 80 هزار واحد مسکن مهر که ساخت آنها در سال جاری آغاز شده است، افزود: تاکنون 90 هزار نفر برای شهر جدید پردیس ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد حدود 80 هزار نفر ثبت سامانه شده‌اند.

وی گفت: حدود 30 هزار نفر نیز احراز هویت شده‌اند و 10 هزار متقاضی انتخاب پروژه کرده‌اند.

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان این‌که ثبت نام مسکن مهر پردیس همچنان ادامه دارد گفت: روزانه برای 1500 نفر از متقاضیان كه پرونده آنها ناقص است، پیامک ارسال می‌شود.

هدایت در پایان درباره مترو شهر جدید پردیس با اشاره به این‌که در حال جذب پیمانکار برای اجرای عملیات پروژه متروی شهر جدید پردیس هستیم، خاطرنشان کرد: به‌طور قطع پیمانکار این پروژه تا پایان امسال مشخص خواهد شد.

مسکن مهر پردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر