کد خبر: 42567 A

رییس کمیته ICTمجلس:

سبحانی فرد، اشتغال زایی، رونق کسب و کار، جلوگیری از خروج ارز و حتی ارز آوری را از دیگر نتایج حمایت از تولید داخل دانست که باید به شکل های مختلف مد نظر قرار گیرد.

باید بسترهای لازم برای تحقق این اهداف فراهم و از توانمندی های کشور استفاده شود.
رمضانعلی سبحانی فرد  با بیان اینکه در شرایط حاضر کشور ما باید به سمتی برود که فناوری های مربوط به تلفن همراه در داخل کشور تولید شود، به ایلنا گفت:  همچنین لازم است این فناوری بومی مطابق با استانداردهای جهانی باشد و همزمان با تکنولوژی روز پیشرفت کند.
رییس کمیته مخابرات و فناوری اطلاعات مجلس با اشاره به اینکه باید بسترهای لازم برای تحقق این اهداف فراهم و از توانمندی های کشور استفاده شود، گفت: در این راستا متخصصان و صاحب نظران بسیاری در این حوزه در کشورمان وجود دارند که باید از آنها استفاده بهینه شود.
سبحانی فرد، اشتغال زایی، رونق کسب و کار، جلوگیری از خروج ارز و حتی ارز آوری را از دیگر نتایج حمایت از تولید داخل دانست که باید به شکل های مختلف مد نظر قرار گیرد.

وی با اشاره به اهمیت ایجاد فضای علمی تعامل و هم اندیشی در میان اهالی یک صنف، افزود: برگزاری هر سمینار، نمایشگاه و کنگره ای باعث می شود متخصصان و اهل فن یک صنف در یک مکان علمی جمع شوند و از نتایج بررسی های کارشناسی و فضای تضارب آراء ایجاد شده در آن بهره لازم را ببرند و این مسئله با برگزاری کنگره موبایل ایران نیز برای خانواده ارتباطات کشور محقق می شود.

رییس کمیته ICTمجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید بسترهای لازم برای برگزاری توسعه یافته و مداوم کنگره موبایل را فراهم کند، تصریح کرد:در این راستا در کنار حمایت های اداری باید تسهیلات مالی و ویژه ای به این رویدادها تعلق بگیرد تا برگزار کنندگان آن هر چه سریع تر به اهداف مد نظر خود دست یابند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر