کد خبر: 43210 A

مدیرعامل اپراتور اول با اشاره به فروش انواع خدمت، گوشی، تبلت، دانگل، نوت بوك و... در فروشگاههای زنجیره ای همراه اول اظهار داشت: هدف ما این است كه تجربه مشتری در سراسر كشور یكسان شود؛ به عبارت دیگر در این فروشگاهها، هم خود خدمت و هم قیمت آن بطور یكسان ارائه می شود.

اولین فروشگاه زنجیره ­ای همراه اول در تهران طی مراسمی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پس از اولین فروشگاه زنجیره­ای همراه اول كشور كه 28 آبان ماه در مشهد افتتاح شد، اولین فروشگاه زنجیره ای همراه اول در تهران نیز افتتاح گردید.
در این  فروشگاه كلیه محصولات و خدمات همراه اول و خدمات دیگری نظیر وایمكس، گوشی و لوازم جانبی تلفن همراه، نرم افزارهای كاربردی، اینترنتADSL و... ارائه می شود.
مهندس وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول در این مراسم افتتاحیه، هدف راه اندازی چنین فروشگاهی را فروش سیم كارت، كارت شارژ و كلیه خدمات مربوط به همراه اول عنوان كرد كه طی یك پروژه 5 ساله، 730 فروشگاه زنجیره ای در كل كشور راه اندازی خواهد شد.
صدوقی گفت: بنا داریم در سال اول، 101 فروشگاه راه اندازی كنیم كه اولین آن در مشهد و دومین فروشگاه در تهران افتتاح شده است. امروز نیز همزمان با این راه اندازی، 11 فروشگاه در سراسر كشور افتتاح می شود.
وی افزود: فروشگاههای زنجیره ای همراه اول در سه سطح T1(فروشگاه های بالای 100 متر)، T2 (فروشگاه های كمتر از 100 متر و T3 (كیوسك های كوچك) تدارك دیده شده است.
مدیرعامل اپراتور اول با اشاره به فروش انواع خدمت، گوشی، تبلت، دانگل، نوت بوك و... در فروشگاههای زنجیره ای همراه اول اظهار داشت: هدف ما این است كه تجربه مشتری در سراسر كشور یكسان شود؛ به عبارت دیگر در این فروشگاهها، هم خود خدمت و هم قیمت آن بطور یكسان ارائه می شود.
وی اضافه كرد: در حال مذاكره با برندهای معروف و استاندارد گوشی هستیم تا بصورت باندل در فروشگاهها عرضه كنیم. حتی ما آمادگی داریم نرم افزارهای كاربردی خاص تلفن همراه را در این فروشگاهها ارائه كنیم.
صدوقی گام بعدی فروشگاههای زنجیره ای همراه اول را عرضه تمامی خدماتی دانست كه در مراكز خدمات ارتباطی ارائه می شود. صدوقی در ادامه با بیان اینكه قصد داریم در تهران 20 فروشگاه زنجیره ای راه اندازی كنیم گفت: علاوه بر این 20 فروشگاه، 5 كیوسك و 5 فروشگاه سیار(خودرو با تجهیزات كامل) در تهران خدمت ارتباطی ارائه خواهند كرد. البته فروشگاههای سیار در ایام پر ازدحام و شلوغ و در مراكز خاصی ارائه خدمت خواهند داشت.
وی اف
زود: برنامه ما این است كه تعدادی از فروشگاهها تحت مالكیت همراه اول باشند و تعدادی نیز به بخش خصوصی سپرده شوند.صدوقی اظهار داشت: از آنجا كه مردم علاقمندند برند مورد نیاز خود را از فروشگاه یك برند معتبر و با سابقه خریداری كنند، ما سعی می كنیم انواع نوت بوك، تبلت و گوشی های هوشمند كه نیازمند باند وسیع هستند را در این فروشگاههای زنجیره ای عرضه كنیم.
وی با بیان اینكه در واقع فروشگاههای زنجیره ای همراه اول اولین فروشگاه زنجیره ای صنعت IT كشور نیز هستند گفت: بدنبال آن هستیم هر آن چه كه یك كاربر تلفن همراه بدان نیاز دارد در این فروشگاه ارائه كنیم. حتی فروشگاههای اطراف نیز می توانند تجهیزات ارتباطی مورد نیاز خود را از فروشگاههای زنجیره ای همراه اول تامین كنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر