کد خبر: 43248 A

با راه اندازی سامانه جامع فروش بلیت قطارهای مسافری میسر شد؛

با عنایت به افتتاح این سامانه در هفته گذشته، در حال حاضر در مسیرهای تهران-مشهد، تهران –یزد، تهران –اصفهان، تهران – بندرعباس، تهران- تبریز، تهران- اهواز، تبریز- مشهد، میاندوآب – مشهد و کرمان - مشهد، بلیت قطار مسافری با در مجموع ظرفیت حدود 60 هزار نفر تا تاریخ یکم اسفند ماه موجود است.

با راه اندازی سامانه جامع برنامه ریزی و نظارت بر فروش بلیت قطارهای مسافری راه آهن جمهوری اسلامی ایران در هفته گذشته، شرکت های خصوصی بخش ریلی با بهره مندی از استقلال بیشتر به شکل مستقل نسبت به فروش بلیت قطارهای خود اقدام کرده اند.
به گزارش ایلنا، غضنفر فولادی معاون بهره برداری و سیرو حرکت راه آهن با اشاره به اینکه سامانه جامع برنامه ریزی و نظارت بر فروش بلیت قطارهای مسافری راه آهن جمهوری اسلامی ایران از تاریخ 8 بهمن ماه سالجاری راه اندازی شده است گفت: این سامانه مزایای متعددی از جمله استقلال بیشتر بخش خصوصی و فروش مستقل بلیت قطارهای شرکت های بخش خصوصی توسط خود این شرکتها را فراهم کرده است.

وی افزود: از طریق این سامانه فروش بلیت قطارهای مسافری 4 شرکت راه آهن شرقی بنیاد، رعد تبریز، ریل ترابر سبا و هستیا توسط شرکت سفیر ریل آریا در حال انجام است.
فولادی تصریح کرد: با عنایت به افتتاح این سامانه در هفته گذشته، در حال حاضر در مسیرهای تهران-مشهد، تهران –یزد، تهران –اصفهان، تهران – بندرعباس، تهران- تبریز، تهران- اهواز، تبریز- مشهد، میاندوآب – مشهد و کرمان - مشهد، بلیت قطار مسافری با در مجموع ظرفیت حدود 60 هزار نفر تا تاریخ یکم اسفند ماه موجود است.
به گفته معاون بهره برداری و سیرو حرکت راه آهن هموطنان عزیز می توانند به منظور تهیه بلیت با مراجعه به یکی از مراکزمجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور و یا ایستگاههای راه آهن نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر