کد خبر: 50429 A

فروش ONLINE اینترنتی بلیت قطارهای رجا با احتساب 22 درصد از ظرفیت یک میلیون و 170 هزار صندلی بوده و هر کاربر امکان خرید تا سقف 6 میلیون ریال را دارد.

فروش بلیت قطارهای مسافری رجا برای نوروز سال 92 از ساعت 10 صبح امروز (یکشنبه ششم اسفند 91) از طریق سیستم اینترنتی این شرکت آغاز شد.

به گزارش ایلنا، شرکت رجا با اعلام این خبر اظهار داشت: با عنایت به تغییرات صورت گرفته در امر فروش بلیت این شرکت تنها بلیت قطارهای خود را عرضه می کند و سایر شرکتهای خصوصی نیز به طور جداگانه و طبق اطلاع رسانی انجام شده از سوی راه آهن برای فروش بلیت قطارهای خود اقدام می کنند.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده شرک رجا برای سفرهای نوروزی سال 1392 حدود یک میلیون و 460 هزار صندلی در قطارهای رجا ایجاد شده که با کسر ظرفیت قطارهای محلی و حومه ای که بلیت آنها از طریق سامانه فروش عرضه نمی شود حدود یک میلیون و 170 هزار بلیت رجا در سامانه ONLINE و اینترنتی این شرکت فروخته می شود.

فروش ONLINE اینترنتی بلیت قطارهای رجا با احتساب 22 درصد از ظرفیت یک میلیون و 170 هزار صندلی بوده و هر کاربر امکان خرید تا سقف 6 میلیون ریال را دارد.

همچنین فروش بلیت قطارهای بین المللی شرکت رجا برای سفرهای نوروزی ساعت 7صبح روز سه شنبه مورخ هشتم اسفند 91 انجام خواهد شد.

فروش بلیت واگن های حمل خودرو نیز بدون توجه به بلیت قطار مسافری خریداری شده از هر شرکت خصوصی، صرفا از طریق سامانه ONLINE شرکت حمل و نقل ریلی رجاء در سراسر کشور انجام می شود.

فروش بلیت قطارهای نوروزی برای حد فاصل تاریخ های 24 اسفند 91 لغایت 15 فروردین سال 1392 بوده که مجموعا 22 روز را شامل می شود.

روابط عمومی رجا از هموطنان گرامی درخواست کرد: بعد از دریافت بلیت بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت سریعا موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

بلیت های غیر همنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این گونه بلیت های مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهدآمد.

هموطنان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و... برای قطارهای رجا می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن 1539 تماس گرفته و یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی: WWW.RAJA.IR مراجعه کنند.

شماره پیامک 3000139 شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت می باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر