کد خبر: 54173 A

این فناوری به کاربر اجازه می‌دهد تا ایمیل ها، عکس ها، صفحات وب، مدارک و متون دیجیتالی خود را مستقیماً از طریق ابزار های iPad، iPhone و iPod touch، بدون نیاز به هیج برنامه، درایور و یا اتصال های سیمی و کابلی چاپ کنند.

طبق اعلام رسمی اپسون، 105 مدل از چاپگر های اپسون در سرتاسر جهان، در حال حاضر از فناوری AirPrint کمپانی اپل پشتیبانی می کنند.
به گزارش ایلنا، این فناوری به کاربر اجازه می‌دهد تا ایمیل ها، عکس ها، صفحات وب، مدارک و متون دیجیتالی خود را مستقیماً از طریق ابزار های iPad، iPhone و iPod touch، بدون نیاز به هیج برنامه، درایور و یا اتصال های سیمی و کابلی چاپ کنند.
تولید چاپگر های اپسون که از فناوری AirPrint پشتیبانی می‌کنند، نسبت به سال گذشته 80 درصد افزایش داشته است. این موضوع، توجه اپسون به مقوله "چاپ از راه دور" را نشان می دهد. اپسون "چاپ از راه دور" را تنها یک ویژگی تبلیغاتی نمی داند و از اهمیت گسترش و فراگیر شدن این موضوع آگاه است.
AirPrint یکی از فناوری های کمپانی اپل است که در حال حاضر در سطح وسیعی از برنامه های این کمپانی مانند Mail، Photos، Safari، iBooks و بسیاری از اپلیکیشن هایی که در فروشگاه App Store ارایه می شوند تعبیه شده است. از همین رو در هنگام استفاده از تک تک این برنامه ها می توانید محتوای دیجیتالی خود اعم از متن و عکس را از طریق چاپگر های پشتیبانی شده به چاپ برسانید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر