کد خبر: 63163 A

تا سه ماه دیگر:

پروژه تأمین تجهیزات شبکه انتقال، امکان ارائه سرویس به شکلی مطلوب تر و بیشتر را برای سایر اپراتورهای مخابراتی از جمله همراه اول، ایرانسل، رایتل و شرکت‎های ارائه دهنده خدمات اینترنتی فراهم می کند،

جهت تجهیز و تغییر شبکه مخابراتی استان ها، تجهیزات شبکه انتقال به منظور ترمیم و ارتقاء شبکه‎ مخابراتی 12 استان کشور خریداری شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیر پروژه های تأمین تجهیزات شرکت مخابرات ایران از خرید تجهیزات شبکه انتقال به منظور ترمیم و ارتقاء شبکه مخابراتی 12 استان خبر داد و گفت: با شروع مراحل ترخیص تجهیزات سیستم های انتقال، شبکه مخابراتی استان‎ها طی دو ماه آینده به قابلیت های جدیدی مجهز خواهند شد.
مهندس قضایی مشاور مدیرعامل و مدیر پروژه های تأمین تجهیزات شرکت مخابرات ایران، در خصوص زمان راه اندازی این پروژه گفت: این پروژه که از 8 ماه پیش فرایند خرید آن آغاز شده، با شروع ترخیص تجهیزات وارد فاز عملیاتی شد و پیش بینی می شود که طی 3 ماه آینده عملیات نصب و راه اندازی این طرح به اتمام برسد.
قضاتی در خصوص ویژگی های این پروژه اظهار داشت: پروژه تأمین تجهیزات شبکه انتقال، امکان ارائه سرویس به شکلی مطلوب تر و بیشتر را برای سایر اپراتورهای مخابراتی از جمله همراه اول، ایرانسل، رایتل و شرکت‎های ارائه دهنده خدمات اینترنتی فراهم می کند، همچنین حل مشکلات Bottle Neck و Congestion شبکه های قدیمی و فعلی، ایجاد بستری مناسب برای ارائه خدمات در مسیرهای انتقال باند پهن خصوصاً ارائه این خدمات برای تقویت ارتباطات بانک ها و مؤسسات مشابه از ویژگی ها و الزامات دیگر این طرح است.
وی افزود: همچنین به کارگیری این تجهیزات در استانها، منجر به کاهش هزینه های نگهداری خصوصاً هزینه های بالای سیستم های انتقال رادیویی می شود.
قضاتی در پایان خاطرنشان کرد: این پروژه هزینه های پنهان شبکه را نیز به شدت کاهش خواهد داد و پاسخگویی مطلوب شرکت های مخابراتی استانی را به تقاضاهای روزافزون مشترکان حقیقی و حقوقی فراهم می‌کند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر