کد خبر: 6520 A

شرایط انصراف‌دهندگان مسكن ویژه اعلام شد؛

نحوه مراجعه انصراف دهندگاه مسكن ویژه بعد از تكمیل فرم انصراف از طریق سامانه امروز نهایی می‌شود/ زمان مراجعه متقاضیان به سامانه مسكن ویژه بعد از افتتاح حساب، به 24 ساعت كاهش یافت.

مدیر فناوری اطلاعات سازمان ملی زمین و مسكن با بیان این كه انصراف دهندگان مسكن ویژه باید فقط از طریق سامانه مسكن ویژه نسبت به انصراف خود اقدام كنند، گفت: تا كنون 908 نفر در سامانه مسكن ویژه ثبت نام كرده اند.

میر سجاد سید‌اشرفی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه انصراف دهندگان مسکن ویژه تهران باید از طریق سامانه مسکن ویژه نسبت به انصراف خود اقدام کنند گفت: فرم انصراف برای متقاضیان در سامانه TEHRAN-MASKANMEHR.NET قرار می گیرد و انصراف دهندگان باید تنها از این طریق نسبت به انصراف خود اقدام کنند.

وی تصریح کرد: مرحله ی بعدی فرایند انصراف، پس از تکمیل فرم انصراف دهندگان در سایت، امروز نهایی می شود.

میرسجاد سیداشرفی گفت:‌ در این راستا بعد از اینکه انصراف دهندگان فرم مذکور را تکمیل کردند یا با پرینت فرم انصراف و ارائه آن به بانك و یا از طریق مراجعه به اداره کل مسکن وشهرسازی استان تهران باید نسبت به انصراف خود اقدام كنند که این موضوع امروز برسسی و نهایی می شود.

مدیرکل فناوری اطلاعات سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه متقاضیان می توانند 24 ساعت بعد از افتتاح حساب نسبت به ثبت نام در سامانه مسکن ویژه اقدام کنند افزود: تاکنون حدود 908 نفر تکمیل اطلاعات خود را در سایت آغاز کرده اند که از این تعداد پرونده 68 نفر از متقاضیان تکمیل است و پرونده 840 نفر نیز ناقص است که باید توسط آنها تکمیل شود.

سیداشرفی گفت: به منظور ورود اطلاعات متقاضیانی که در سامانه ثبت نام کرده اند مهلتی برای تکمیل اطلاعات مشخص خواهد شد كه در صورت عدم مراجعه متقاضی در تاریخ معین شده برای تکمیل اطلاعات خود در سامانه به طور خودکار از سیستم حذف خواهد شد.

مدیرکل فناوری اطلاعات سازمان ملی زمین و مسکن خاطرنشان کرد:‌ عملیات انصراف برای متقاضیان از 8 مهرماه و تنها از طریق سامانه مسکن ویژه آغاز خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون حدود 1880 نفر برای مسکن ویژه افتتاح حساب کرده اند.

مسکن ویژه تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر