کد خبر: 757 A

به دلیل تأخیر در پرواز ۲۶۲ ایران ایر؛

این پرواز که ابتدا باید در ساعت 11 و ۵ دقیقه صورت می‌گرفت با تأخیر دو ساعته مواجه و مسافران در ساعت ۱۳ به هواپیما منتقل شدند اما بعد از گذشت ۲ ساعت از ورود مسافران به درون هواپیما، بار دیگر آن‌ها به سالن انتظار فرودگاه منتقل شدند.

درحالی که گفته می‌شد دیگر در خطوط پروازی کشور تاخیر در پرواز هواپیما‌ها به وجود نخواهد آمد، امروز بار دیگر پرواز ۲۶۲ ایران ایر از تهران به مقصد مشهد به دلیل آنچه نقص فنی گفته شد کنسل شده و هم اکنون مسافران در سالن انتظار فرودگاه مهرآباد تهران بلاتکلیف مانده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هواپیمای حامل مسافران به مقصد مشهر با شماره پرواز۲۶۲ ایران ایر که قرار بود ساعت ۱۱ و ۵دقیقه صبح امروز از تهران به مقصد مشهد به پرواز در آید، به دلیل آنچه که نقص فنی اعلام شده است کنسل شده و مسافران بعد از گذشت ۷ ساعت همچنان در سالن انتظار فرودگاه مهر آباد بلاتکلیف مانده اند.

این پرواز که ابتدا باید در ساعت ۱1 و ۵ دقیقه صورت می‌گرفت با تأخیر دو ساعته مواجه و مسافران در ساعت ۱۳ به هواپیما منتقل شدند اما بعد از گذشت ۲ ساعت از ورود مسافران به درون هواپیما، بار دیگر آن‌ها به سالن انتظار فرودگاه منتقل شدند.

هنوز در خصوص اینکه سرانجام پرواز فوق چه خواهد شد مدیران فرودگاه تهران اظهار نظر نکردند.

تداوم تأخیر خطوط پروازی پرواز262 ایران ایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر