کد خبر: 91255 A

نماینده مجلس شورای اسلامی:

نظام با هیچ فردی در حوزه منافع ملی و بیت‌المال شوخی ندارد، از این رو نمی توان از واگذاری امکانات یک باشگاه دولتی به یک مجموعه دیگر چشم‌پوشی کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه واگذاری امکانات باشگاه پیام تنها یک اقدام شخصی بوده و به‌طور حتم با روی کارآمدن دولت یازدهم این اقدامات به حالت اول خود باز می‌گردد، یادآور شد: نظام با هیچ فردی در حوزه منافع ملی و بیت‌المال شوخی ندارد، از این رو نمی توان از واگذاری امکانات یک باشگاه دولتی به یک مجموعه دیگر چشم‌پوشی کرد.
کمال‌الدین پیرمؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با انتقاد از اقدام اخیر وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات در واگذاری امکانات باشگاه پیام به باشگاه پرسپولیس، گفت: این در حالی است که چند روز بعد از این اقدام وزیر ارتباطات از سوی عباسی وزیر ورزش و جوانان به‌عنوان یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس منصوب می‌شود.
نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه متأسفانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در چند ماه اخیر به اقدامات فراقانونی و خلاف قانون روی آورده است، افزود:‌ اقدامات وزیر جدید در چند وقت اخیر موجب نگرانی صاحب منصبان و مسوولان کشور شده است.
پیرموذن با تأکید بر اینکه واگذاری امکانات باشگاه دولتی پیام به باشگاه پرسولیس خلاف شرع و قانون است، تصریح کرد: استفاده سوء از بیت‌المال و امکانات دولتی موجب افت جایگاه و در نهایت حتی نابودی وزارت ارتباطات در آینده می‌شود.
این نماینده مردم در مجلس نهم، با اعلام اینکه حضور نامی در هیأت مدیره پرسپولیس تنها جنبه حقوقی دارد، گفت: متأسفانه این فرد با اقدامات دوجانبه میان وزارت ارتباطات و وزارت ورزش تنها به‌دنبال تثبیت جایگاه خود است.
گفتنی است، درست 10 روز بعد از واگذاری امکانات باشگاه پیام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به باشگاه پرسپولیس، طی حکمی از سوی عباسی وزیر ورزش و جوانان، محمد حسن نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عضویت هیات مدیره باشگاه پرسپولیس منصوب شد، این انتصاب در حالی‌است که تنها 12 روز از عمر این دولت باقی مانده و معلوم نیست وزیر بعدی این قراردادها را خواهد پذیرفت یا نه؟

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر