کد خبر: 91899 A

وزن این مدل تنها 2.4 کیلوگرم است و با کمک یک دستگیره ثابت، به آسانی جابجا می‌شود ضمن اینکه به دلیل وزن سبک می‌توان آن را هنگام استراحت روی پا قرار داد.

اولین کامپیوتر بدون کیس با قابلیت حمل در دنیا توسط ASUS معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، چندی پیش ایسوس یک کامپیوتر بدون کیس که به All in One معروف شده را معرفی كرد که از ویژگی‌های انحصاری بهره می‌برد و تا به حال هیچ برندی نتواسته است که رقیبی برای آن معرفی كند.
AiO Transformer ایسوس در واقع اولین کامپیوتر بدون کیس در دنیا است که صفحه نمایش آن از دستگاه جدا شده و به صورت یک تبلت قابل استفاده است، اما این شرکت مدل جدیدی از این خانواده را معرفی كرده است.
رایانه قابل‌حمل P1801-T AiO ایسوس شامل یک تبلت انعطاف‌پذیر 18.4 اینچ اندرویدی است که امکاناتی فراتر از سرگرمی و کارایی رایج در تبلت‌ها را ارایه می‌کند و مجهز به نمایشگر Full HD با قابلیت تشخیص چندین نقطه لمس همزمان است. این مدل با طراحی منحصر به فرد خود می‌تواند در فضاهای کوچک به راحتی استفاده شود و از طریق یک پایه درونی به شکل رومیزی نیز قابل نصب است.
وزن این مدل تنها 2.4 کیلوگرم است و با کمک یک دستگیره ثابت، به آسانی جابجا می‌شود ضمن اینکه به دلیل وزن سبک می‌توان آن را هنگام استراحت روی پا قرار داد.
باتری این مدل نیاز به مجاورت همیشگی با پریز برق را برطرف می‌کند و این رایانه قابل‌حمل می‌تواند 5 ساعت بطور مستمر تصاویر Full HD با استاندارد 1080p را نمایش دهد.
رایانهP1801-T AiO ایسوس مجهز به یک نمایشگر باکیفیت و با وضوح Full HD در اندازه 18.4 اینچ است که بازی، عکس‌ و فیلم‌ها را با بهترین کیفیت نمایش می‌دهد.
فناوری IPS در این مدل تصاویر درخشانی با زاویه دید 178 درجه نمایش می‌دهد و با افزایش وسعت دید در نمایش محتوا، سرگرمی‌های فردی در تبلت‌های قدیمی را به یک تجربه مشترک خانوادگی تبدیل می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر