کد خبر: 932 A

مسئول ترانزیت اداره كل حمل و نقل و پایانه های مازندران:

بنا به درخواست شركت حمل و نقل بین المللی شاهین ترابر و كوچ ترابر مبنی بر صدور مجوز برای ادامه مسیر كامیون‌های عراقی از بندر فریدونكنار به بندر انزلی این اداره كل برای 85 راننده، ادامه مسیر از فریدونكنار به انزلی را صادر كرد.

مسئول ترانزیت اداره كل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران،با بیان این خبر،گفت: بنا به درخواست شركت حمل و نقل بین المللی شاهین ترابر و كوچ ترابر مبنی بر صدور مجوز برای ادامه مسیر كامیون‌های عراقی از بندر فریدونكنار به بندر انزلی این اداره كل برای 85 راننده، ادامه مسیر از فریدونكنار به انزلی را صادر كرد.

 

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباس یعقوبی پور اظهار داشت: تاكنون این شركت حدود 11 كشتی برای آذربایجان و روسیه فدرال در  سالجاری از طریق بندر فریدونكنار بارگیری و ترانزیت داشته است كه از این تعداد دو كشتی به وزن 1500 تن وتناژ 9 كشتی دیگر بین 3800 تا 4100 تن متغیر بوده است.

 

مسئول ترانزیت اداره كل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران تصریح كرد: مقرر شد ادامه روند ترانزیت از بندر فریدونكنار در ماههای باقیمانده سالجاری ادامه یابد همچنین بنا به درخواست شركتها مسیر ترانزیتی جدید از مرز باشماق به فریدونكنار در خط ترانزیت برقرار و كامیون‌ها ی عراقی از طریق جاده فیروزكوه به قائمشهر و بابل،بابلسرو فریدونكنار عزیمت می كنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر