کد خبر: 93627 A

مخالفت مجلس با لایحه خرید و فروش مسکن مهر؛

کمیسیون عمران مجلس با لایحه ارائه شده مخالف است چرا که این کمیسیون معتقد است لایحه مذکور باعث افزایش بحران از جمله دلالی، خرید و فروش غیر قانونی و از همه مهمتر بحران تازه‌ای در بخش مسکن خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس، از مخالفت این کمیسیون با لایحه دولت در خصوص رفع ممنوعیت خرید و فروش مسکن مهر خبر دادو گفت: این لایحه به اشاعه دلالی در مسکن مهر دامن می‌زند.

مهرداد لاهوتی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب گفت: لایحه ارایه شده دولت به مجلس در خصوص خرید و فروش مسکن مهر فاقد کار کارشناسی است و به اعتقاد کمیسیون عمران مجلس لایحه مذکور جوابگوی نیازهای بخش مسکن در حوزه طرح مسکن مهر نخواهد بود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس نهم با اشاره به این که لایحه خرید و فروش مسکن مهر باید در کمیسون عمران مجددا بررسی و کارشناسی شود، بیان داشت: کمیسیون عمران مجلس با لایحه ارائه شده مخالف است چرا که این کمیسیون معتقد است لایحه مذکور باعث افزایش بحران از جمله دلالی، خرید و فروش غیر قانونی و از همه مهمتر بحران تازه‌ای در بخش مسکن خواهد شد.

به گفته لاهوتی، کمیسیون عمران با توجه به جزییات موجود در این لایحه تصمیم به بررسی بیشتر در خصوص نحوه رفع ممنوعیت خرید و فروش مسکن مهر دارد.

لاهوتی عنوان داشت: مجلس نیز معتقد است که باید در مسکن مهر خرید و فروش وجود داشته باشد اما نباید به نحوی این موضوع صورت گیرد که این امر به صورت كالای كوپنی در اختیار افراد پولدار و سود جو قرار گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر