کد خبر: 93723 A

طبق قانون جدید مبارزه با قاچاق:

گشت‌های سیار سازمان تعزیرات به همراه بازرسان سازمان‌های مختلف بر نحوه عرضه محصولات از جمله کالاهای فرهنگی در بازار نظارت دارند و در صورت مشاهده تخلف در عرضه کالاها بویژه کالاهای فرهنگی و بازی‌های رایانه‌ای، به سرعت با فرد خاطی برخورد می‌شود.

مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی از تشدید مجازات قاچاقچیان محصولات فرهنگی از جمله بازی‌های رایانه‌ای در قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.

عبدالمجید اجتهادی در گفت‌گو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب افزود: در قانون جدید علاوه بر رسیدگی سریع به پرونده‌های مربوط به قاچاق محصولات فرهنگی تاکید شده است.

این مقام مسوول در سازمان تعزیرات حکومتی ادامه داد: اکنون از سوی این سازمان تاکید ویژه‌ای بر مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه و بازار وجود دارد.

اجتهادی یادآور شد: گشت‌های سیار سازمان تعزیرات به همراه بازرسان سازمان‌های مختلف بر نحوه عرضه محصولات از جمله کالاهای فرهنگی در بازار نظارت دارند و در صورت مشاهده تخلف در عرضه کالاها بویژه کالاهای فرهنگی و بازی‌های رایانه‌ای، به سرعت با فرد خاطی برخورد می‌شود.

این مقام مسوول در مورد نحوه برخورد با متخلفان عرضه بازی‌های رایانه ای غیر مجاز گفت: در صورت اعلام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مبنی بر توزیع بازی‌های رایانه‌ای قاچاق در سطح بازار یا نگهداری این محصولات در انبارها، سازمان تعزیرات حكومتی به سرعت وارد میدان شده و ضمن جمع‌آوری بازی‌های غیرمجاز از سطح بازار، با خاطیان و متخلفان برخورد می‌کند.

مدیر كل مبارزه با قاچاق كالا و ارز سازمان تعزیرات حكومتی افزود: به طور قطع برخورد با قاچاقچیان محصولات فرهنگی باید اولویت اصلی مراجع قضایی باشد كه خوشبختانه امروزه این اولویت در تعزیرات حكومتی وجود دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر