کد خبر: 37189 A

هر برگه امتیاز تسهیلات مسکن بین 0.05 تا 1.8درصد افزایش قیمت همراه بود و در مرز 520 هزار ریال خرید و فروش شد.

شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب  با نماد معاملاتی "ثغرب"به عنوان سی هشتمین شرکت در بازار اول فرابورس درج شد.

به گزارش ایلنا، شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب با سرمایه 300 میلیارد ریال به عنوان هفتاد و سومین نماد معاملاتی و سی و هشتمین شرکت در بازار اول فرابورس درج شد.

این شرکت با نماد معاملاتی "ثغرب"در زمینه انبوه سازی، املاک و مستغلات فعالیت می کند و شرکت سرمایه گذاری مسکن از سهامداران عمده آن محسوب می شود.

همچنین در حالی که  امروز در بازارهای فرابورس 97 میلیون اوراق بهادار به ارزش 242 میلیارد و550 میلیون ریال دادو ستد شد، بیشترین حجم معاملات را بانک دی با معامله بیش از 41 میلیون سهم و به ارزش 51.1 میلیارد ریال به خود اختصاص داد. در همین حال کمترین حجم معاملات را بازرگانی و تولیدی مرجان کار داشت و با این که تنها یک سهم آن معامله شد، با 1.8درصد رشد قیمت به نرخ  8250ریال رسید.  

از سوی دیگر، بر خلاف روز گذشته شرکت مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن  با کسب بیشترین رشد قیمت از تامین مواد اولیه فولاد صبا نور سبقت گرفت و هر سهم آن با 5 درصد افزایش نرخ 9645 ریال را ثبت کرد و پس از آن  تامین مواد اولیه فولاد صبا نور با رشد 4.9 درصد در جایگاه دوم قرار گرفت و هر سهم آن به قیمت 33 هزار و 318 ریال رسید.

این در حالی است که  مهندسی صنعتی روان فناور با 4.9 درصد افت بیشترین کاهش قیمت نرخ 2371 ریال را از آن خود کرد.

همچنین دربازار ابزارهای نوین مالی که هر برگه آن به ارزش یک میلیون ریال خرید و فروش می شود، بیشترین حجم معاملات را به ترتیب، سه نماد اجاره مپنا 24 هزارو 90 برگه، گواهی سپرده انصار  15هزار و 460 برگه و اجاره امید 13هزارو 280 برگه از آن خود کردند.

طبق اعلام ناظر فرابورس، 55.6 میلیون حق تقدم استفاده نشده بانک دی، بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت معامله شد. کارگزارانی که حق تقدم این نماد را خریداری می کنند، می بایست علاوه بر مبلغ پرداختی بابت حق تقدم، مبلغ اسمی هر سهم را نیز از مشتری دریافت کرده و به شماره حساب اعلام شده واریز کنند.

هر برگه امتیاز تسهیلات مسکن بین 0.05 تا 1.8درصد افزایش قیمت همراه بود و در مرز 520 هزار ریال خرید و فروش شد.

 

فرابورس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر