کد خبر: 63248 A

رئیس سازمان خصوصی سازی:

رییس سازمان خصوصی سازی با مناسب خواندن کشف قیمت هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: سهام این شرکت، سهام ارزنده‌ای است و آینده روشنی دارد.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی با مناسب خواندن کشف قیمت هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: سهام این شرکت، سهام ارزنده‌ای است و آینده روشنی دارد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه محمدرحیم احمدوند رییس سازمان خصوصی سازی با مناسب خواندن کشف قیمت هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: سهام این شرکت، سهام ارزنده ای است و آینده روشنی دارد.

رییس سازمان خصوصی سازی با مناسب خواندن کشف قیمت هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: سهام این شرکت، سهام ارزنده‌ای است و آینده روشنی دارد.

احمدوند در خصوص کشف قیمت 5 درصد سهام هلدینگ خلیج فارس گفت: در این عرضه از ظرفیت‌ها و امکانات موجود بورس برای کشف قیمت مناسب سهام استفاده شد، به طوری که سرانجام قیمت 750 تومان برای هر سهم بزرگترین هلدینگ پتروشیمی کشور کشف شد.

وی افزود: در راستای نامگذاری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، سازمان خصوصی سازی توانست بزرگترین عرضه سهام شرکتهای مشمول اصل 44 قانون اساسی را با موفقیت در بازار سرمایه کشور به سرانجام برساند.

به گفته معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، هدف نهایی عرضه سهام این شرکت از طریق بازار سرمایه، مشارکت عموم مردم در اقتصاد کشور است.

یک میلیارد و 239 میلیون و 430 هزار و 697 سهم، معادل 5 درصد از سهام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس متعلق به شرکت ملی صنایع پتروشیمی در روز سه شنبه در بورس اوراق بهادار عرضه شد که به قیمت هر سهم 750 تومان و در مجموع به ارزش 9 هزار و 295 میلیارد ریال معامله شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر