کد خبر: 11202 A

نماینده اداره کل فنی و حرفه‌ای استان تهران به ایلنا خبر داد:

هماهنگی‌های لازم میان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران و انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی این استان در زمینهٔ صدور کارت مهارت انجام شده و توافقات آن‌ها در هفته آینده نهایی می‌شود.

نماینده اداره کل فنی و حرفه‌ای استان تهران از نهایی شدن تفاهم نامهٔ میان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران و انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی این استان در زمینه صدور کارت مهارت خبر داد.

سلامتی در گفت‌و‌گو با ایلنا اظهار داشت: هماهنگی‌های لازم میان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران و انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی این استان در زمینهٔ صدور کارت مهارت انجام شده و توافقات آن‌ها در هفته آینده نهایی می‌شود.

وی در ادامه افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در زمینه صدور کارت مهارت تا پیش از این با شهرداری‌ها همکاری می‌کرد که بعد از به میان کشیده شدن پای پیمانکاران و مشکلاتی که به تبع آن به وجود آمد، تصمیم گرفته شد صدور کارت مهارت در دوره جدید از طریق انجمن‌های صنفی صورت بگیرد.

نماینده اداره کل فنی و حرفه‌ای استان تهران در پایان گفت: صدور کارت مهارت از طریق انجمن‌های صنفی به دلیل نزدیکی میان کارگران و نمایندگان خود در انجمن بهتر و آسان‌تر صورت می‌پذیرد و بسیاری از مشکلاتی که تا به حال وجود داشت از میان خواهد رفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر