کد خبر: 40177 A

در مقابل ساختمان نهاد ریاست جمهوری رخ داد؛

«با وجود اینکه شب گذشته را با سختی در تهران به صبح رسانده‌ایم در صورت عدم رسیدگی به مشکلات‌مان توسط مسئولان ارشد دولتی و دریافت یك جواب قانع كننده، به تجمع خود ادامه می‌دهیم.»

كارگران نی‌بر مجتمع كشت و صنعت شوشتر برای دومین روز متوالی در مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع كردند.

به گزارش ایلنا، با پیوستن جمع دیگری از كارگران كه برای همراهی همكاران خود از خوزستان به تهران سفر كرده‌اند، این اعتراض صنفی امروز وارد مرحله جدیدی شده است.

بامداد دیروز (سوم بهمن) جمع کثیری از کارگران فصلی نی بر مجتمع کشت صنعت کارون شوشتر با سفر به پایتخت در اعتراض به اجرای نشدن طرح بندی مشاغل و بازنشستگی پیش از موعد در مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع کرده بودند.

صبح امروز نیز این کارگران به همراه جمع دیگری كه از بامداد به جمع آنان پیوسته‌اند، مجددا در مقابل ساختمان نهاد ریاست جمهوری دست به تجمع زده‌اند.

یكی از این كارگران معترض امروز به ایلنا گفت: با وجود اینکه شب گذشته را با سختی در تهران به صبح رسانده‌ایم در صورت عدم رسیدگی به مشکلات‌مان توسط مسئولان ارشد دولتی و دریافت یك جواب قانع كننده، به تجمع خود ادامه می‌دهیم.

گفتنی است دو هزار كارگر فصلی «نی‌بر» مجتمع كارون شوشتر ظرف شش  سال گذشته ضمن اعتراضات مكرر در مقابل ارگانهای وابسته به دولت در استان خوزستان، برای دومین بار به تهران آمده و در مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع کرده‌اند.

نی بر شوشتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر