کد خبر: 66614 A

محجوب در گردهمایی اتحادیه كارگران قراردادی:

«علی‌رغم توافقی که با دولت داشتیم، دولت در زمان مطرح شدن قانون مربوط به تبدیل وضعیت قراردادهای کارگران موقت و پیمانی مخالفت خود را اعلام کرد و مانع شد.»

دبیرکل خانه کارگر گفت: همچنان به تلاش‌های خود در مجلس شورای اسلامی ادامه می‌دهیم تا وضعیت کارگران قراردادی و پیمانی بهبود یابد.

علیرضا محجوب در مراسم جشن اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی که به مناسبت هفته کارگر برگزار شد، اظهار داشت: علی‌رغم توافقی که با دولت داشتیم، دولت در زمان مطرح شدن قانون مربوط به تبدیل وضعیت قراردادهای کارگران موقت و پیمانی مخالفت خود را اعلام کرد و مانع شد.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس با بیان اینکه دولت در صحن مجلس مخالفت خود را با این تغییر وضعیت قرارداد‌ها نشان داد گفت: این موضع گیری نشان داد که دولت حتی به توافق خود پایبند نیست.

محجوب با بیان اینکه تاکنون ۵ بار مسئله ساماندهی وضعیت کارگران قراردادی و پیمانی در دستور کار مجلس قرار گرفته است گفت: در حال حاضر شرایط برای طرح این مساله نسبت به گذشته بهتر شده است.

وی یادآورشد: سابق بر این وقتی چنین طرحی در دستورکار نمایندگان مجلس قرار می‌گرفت حدود ۷۰ رای موافق کسب می‌کرد که در حال حاضر این میزان به ۱۰۷ رای رسیده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر