کد خبر: 66878 A

رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور:

«اگر امروز مشکلاتی در جامعه وجود دارد ناشی از استفاده ابزاری و شعاری از دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب است و برای حل مشکلات موجود باید دغدغه‌های رهبری را مورد توجه قرار دهیم.»

رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با بیان اینكه «کارگران و کارفرمایان مشکل خاصی باهم ندارند»، گفت: امروز تنش و تضاد بین نیروی کار و کارآفرین به حداقل رسیده و کمترین اختلاف بین آن‌ها وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، «اولیا علی بیگی» در مراسم تجلیل از کارگران نمونه کرمانشاه، جامعه کارگری را وفادار‌ترین قشر به نظام و انقلاب در سال‌های اخیر دانست و گفت: امروز باید جایگاه کارگر و نقش آن‌ها در توسعه کشور را لمس کنیم و باور کنیم کارگران انسان‌های شریفی هستند که در توسعه هر مملکتی نقش آفرینی می‌کنند.

این مقام عالی كارگری با اشاره به جایگاه کار و کارگر در دین اسلام، خاطرنشان کرد: کار به منزله جهاد در راه خدا و کارگر نیز مجاهد است و جایگاه و مقام یک کارگر والا و قابل تکریم است.

علی بیگی کارگر و کارفرما را شرکای اجتماعی دانست که به تعبیر مقام معظم رهبری همسنگرند و با همکاری دولت در مسیر توسعه اقتصادی کشور گام بر می‌دارند.

رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار سراسر کشور با اشاره به شرایط فعلی کشور و تحریم‌هایی که دشمنان علیه ما اعمال کرده‌اند، اظهار داشت: در این ۳۴ سال همواره با محدودیت رو به رو بوده‌ایم و توانسته‌ایم توطئه‌های دشمن را یکی پس از دیگری خنثی کنیم و در شرایط فعلی نیز ملت ایران بار دیگر در برابر دشمن ایستادگی می‌کنند که قشر کارفرما و کارگر نیز جز اصلی این مردم هستند.

وی معتقد است راه برون رفتن از فشارهای اقتصادی فعلی تعامل کارفرما و کارگر است و اینکه کارگر باور کند تا کارآفرین نباشد، کاری از پیش نخواهد برد و کارآفرین نیز بداند بدون همکاری نیروی کار در تحقق اهدافش ناموفق خواهد ماند و به تولید نمی‌رسد.

علی بیگی تصریح کرد: امروز تنش و تضاد بین نیروی کار و کارآفرین به حداقل رسیده و کمترین اختلاف بین آن‌ها وجود دارد که استان کرمانشاه نیز از این قاعده جدا نیست.

به گفته این مقام مسئول ممکن است در خصوص وضعیت کار و اشتغال در کشور مشکلات زیادی وجود داشته باشد، اما کارگران و کارفرمایان مشکل خاصی باهم ندارند.

رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار سراسر کشور گفت: اگر امروز مشکلاتی در جامعه وجود دارد ناشی از استفاده ابزاری و شعاری از دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب است و برای حل مشکلات موجود باید دغدغه‌های رهبری را مورد توجه قرار دهیم.

وی تحقق حماسیه سیاسی را وظیفه مردم دانست و ادامه داد: خلق حماسه اقتصادی وظیفه دولتمردان است که باید برای ارتقا جایگاه مردم و خصوصا قشر کارگری تلاش کنند.

علی بیگی افزود: قشر کارگر نیز همپای سایر مردم در انتخابات امسال برای تحقق حماسه سیاسی حضور خواهد داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر