کد خبر: 87783 A

اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با انتشار بیانیه‌ای عنوان کرد؛

چکیده: «دولت هر سال برای کارمندان خود سبد کالای تدارک می‌بیند/ تاکنون کارگران شاغل و بازنشسته از دریافت این سبد محروم بوده‌اند/ مطمئن هستیم که دولت می تواند چنین سبدی را نیز میان کارگران توزیع کند».

اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری کشور با انتشار بیانه‌ای نسبت به محروم شدن دوباره کارگران از دریافت سبد کالای بن رمضان واکنش نشان داد.
به گزارش ایلنا، در این بیانیه آمده است: دولت هرساله در آستانه ماه رمضان از طریق تعاونی‌های کارمندی میان کارکنان و حقوق بگیران خود سبد کالای مخصوص توزیع می‌کند، اما در این بین به کارگران، بازنشستگان و مستمری بیگران سازمان تامین اجتماعی هیچ کمکی نشده است.
نویسندگان این بیانیه با تاکید براینکه کارکنان دولت که سبد کالای ماه رمضان دریافت می‌کنند، به حق از مصادیق دستگیر شوندگان هستند؛ آورده‌اند: کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در همه این سال‌ها فقط نظاره‌گر اقدامات دولت بوده و و با وجود اعتراضات هرساله تاکنون از ناحیه دولت هیچ توجهی به آن‌ها نشده است.
همچنین در بیانیه اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری به نقل از نویسندگان آن آمده است: هرچند به عنوان عضوی از اعضای جامعه کارگری و بازنشسته از منابع تامین سبد کالای رمضان کارکنان دولت بی‌اطلاع هستیم اما مطمئن هستیم که دولت می‌تواند از‌‌ همان محل برای کارگران شاغل و بازنشسته نیز سبد کالای ماه رمضان تدارک ببیند.

سبد کالای 92
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر