کد خبر: 4552 A

مدیرعامل شهرك‌های صنعتی این استان خبر داد:

با فسخ این ۳۹ قرارداد واحدهای غیرفعال در شهرک های صنعتی استان ۱۱ هکتار زمین صنعتی پس گرفته شد و آماده واگذاری به سرمایه گذاران جدید است..

ایلنا - ساری: مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران از فسخ قرارداد ۳۹ واحد راکد و غیرفعال در شهرک های صنعتی استان در پنج ماه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد گفت: آن دسته از متقاضیانی که در سال های گذشته در شهرک های صنعتی استان زمین دریافت نموده‌اند اما پس از گذشت تاریخ تعهد ساخت در دفترچه قرارداد و دریافت اخطار در چند مرحله و دریافت مهلت نسبت به اجرای عملیات ساخت واحد صنعتی خود اقدامی کرده‌اند فسخ خواهد شد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران اظهار داشت: با پیگیری و هماهنگی در پنج ماه نخست سال جاری پرونده تعداد ۳۹ واحد راکد و غیرفعال در شهرک های صنعتی استان فسخ شد.

وی افزود: با فسخ این ۳۹ قرارداد واحدهای غیرفعال در شهرک های صنعتی استان ۱۱ هکتار زمین صنعتی پس گرفته شد و آماده واگذاری به سرمایه گذاران جدید است.

وفایی‌نژاد تصریح کرد: شرکت شهرک های صنعتی استان مشوق های ویژه‌ای برای آن دسته از واحدهای تولیدی و صنعتی که در کمتر از یک سال نسبت به احداث و راه اندازی واحد خود اقدام و موجب تولید و اشتغال در استان را فراهم کنند در نظر گرفته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر