کد خبر: 54361 A

بیش از دو ماه است که این تعداد بازرس علاوه بر حقوق، عیدی خود را نیز دریافت نکرده‌اند./ هنوز حق طرح تشدید از بازرسی واحد‌های صنفی که رقمی بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان به ازای هر کارگر است نیز از سوی این شرکت پیمانکاری پرداخت نشده است.

 در ۲ ماه گذشته ۳۵۰ بازرس وزارت صنعت، معدن وتجارت که قسمت عمده‌ای از بازرسی‌ها و نظارت بر بازار تهران را به عهده دارند، حقوقی دریافت نكرده‌اند.

در همین رابطه یکی از بازرسان این وزارت خانه به ایلنا گفت: حدود ۳۵۰ نفر نیروی تحصیلکرده از نیمه دوم سال ۸۷ از طریق شرکت تامین کننده نیروی انسانی نگار سبز وارد سازمان بازرگانی تهران شدند و در فروردین سال ۹۱ طبق مصوبه معاونت نیروی انسانی رئیس جمهوری با حذف این شرکت پیمانکاری همه این بازرسان هم اکنون با وزارت معدن صنعت و تجارت قرار داد مستقیم منعقد کرده‌اند.

او با تاکید بر اینکه این بازرسان از سوی وزارت بازرگانی برای نظارت بر کسبه و اصناف در تمام کشور تعیین شده‌اند، افزود: بیش از دو ماه است که این تعداد بازرس علاوه بر حقوق، عیدی خود را نیز دریافت نکرده‌اند.

این کارگراضافه کرد: علاوه بر آن، هنوز حق طرح تشدید از بازرسی واحد‌های صنفی که رقمی بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان به ازای هر کارگر است نیز از سوی این شرکت پیمانکاری پرداخت نشده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر