کد خبر: 6512 A

پس از گذشت ۲ ماه از تجمع اعتراض‌آمیز؛

مطالبات قانونی کارگران مخابرات شهرستان لار از جانب جمعی از نمایندگان مجلس و نمایندگان منتخب کارگران در دست پی گیری است که هنوز نتیجه‌ای در بر نداشته است.

دبیر اجرایی خانه کارگر لارستان اعلام کرد: بیش از ۴۰ کارگر شرکت مخابرات شهرستان لار که در ماه گذشته در پی تبدیل قرارداد  از سوی شرکت مخابرات شهرستان لار اجرایی شد هنوز بلاتکلیف مانده‌اند.

محمد حسن قوامی با اعلام این خبر به ایلنا گفت: بیش از ۴۰ کارگر و کارگزار شرکت مخابرات شهرستان لارستان به جهت تبدیل قرارداد کاری‌شان به پاره وقت و ساعتی از مرداد ماه سال جاری بلاتکلیف بوده و هیچ قراردادی بصورت قانونی با این کارگران منعقد نشده است.

او افزود: مطالبات قانونی کارگران مخابرات شهرستان لار از جانب جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان منتخب کارگران در دست پی گیری است که هنوز نتیجه‌ای در بر نداشته است.

او گفت: هم اکنون کارفرمای شرکت مخابرات با کارگران قراردادی ضمن دریافت تعهد طبق قانون جدید قرارداد منعقد کرده است و کارگران با سوابق بالا هنوز قرادادی ندارند.

لازم به یاد آوری است بیش از ۴۰ کارگر شرکت مخابرات شهرستان لارستان مردادماه سال جاری نسبت به تغییر قرارداد خود از سالانه به ۱۵ روز در ماه اعتراض کرده‌ و با تجمع در مقابل فرمانداری این شهرستان خواستار رفع مشکلاتشان شده بودند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر