کد خبر: 75491 A

در نامه جمعی از كاركنان این شركت مطرح شد:

چكیده: «5 نفر از كارمندان شركت توزیع برق تهران كه از مسئولین مالی و اداری شركت هستند بدون اطلاع و هماهنگی با 2500 نفر پرسنل دیگر شركت، خود را موسس تعاونی انرژی گستر توزیع برق تهران معرفی و در تاریخ 18 مردادماه سال گذشته به تاسیس تعاونی اقدام كرده‌اند.»

جمعی از پرسنل شركت «توزیع برق تهران» در نامه‌ای به رئیس اداره تعاون تولید و توزیع شهرستان تهران از تخلف 5 نفر از كارمندان مالی و اداری این شركت كه خود را موسس تعاونی «انرژی گستر توزیع برق تهران» معرفی می كنند خبر داده اند.

به گزارش ایلنا، در ابتدای این نامه كه توسط بیش از 100 نفر از كاركنان شركت توزیع برق تهران امضا شده است، آمده است: 5 نفر از كارمندان شركت توزیع برق تهران كه از مسئولین مالی و اداری شركت هستند بدون اطلاع و هماهنگی با 2500 نفر پرسنل دیگر شركت، خود را موسس تعاونی انرژی گستر توزیع برق تهران معرفی و در تاریخ 18 مردادماه سال گذشته به تاسیس تعاونی به شماره درخواست 1727958 اقدام كرده اند.

كاركنان معترض در ادامه با اشاره به برگزاری «پنهانی» مجمع عمومی تعاونی و انتخاب اعضای هیات مدیره در تاریخ 26 مهر ماه سال 91، آورده اند: اگر مجمع عمومی به صورت قانونی برگزار شده است اطلاعیه تاریخ 15 اردیبهشت ماه سال جاری به شماره 2/3256 به چه معناست؟

اطلاعیه فوق از سوی موسسان تعاونی انرژی گستر توزیع برق تهران به معاونت های ستاد راهبردی، مدیران دفاتر مستقل، معاونت های هماهنگی و نظارت و مدیریت مناطق برق ارسال شده و از آنان خواسته است تا فرم های عضویت در تعاونی كه به اطلاعیه پیوست شده اند توسط پرسنل تكمیل و پس از امضا برای اقدام بعدی عودت داده شود.

به گفته ی پرسنل شركت توزیع برق تهران، اطلاعیه‌ی مذكور بعد از حدود 9 ماه با اعمال نفوذ مسئولان و سوء استفاده از موقعیت شغلی با سربرگ شركت توزیع برق صادر شده است.

كاركنان معترض در انتهای نامه، هیات مدیره‌ی تعاونی انرژی گستر توزیع برق تهران را «فاقد وجاهت قانونی» معرفی كرده اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر