کد خبر: 69687 A

معاون اول رییس‌جمهور در جلسه شورای عالی اشتغال:

کمیته امداد در زمینه اشتغالزایی گامهای موثری برداشته و اگر اعتبارات بیشتری در اختیار این نهاد قرار گیرد، شاهد ایجاد فرصتهای شغلی فراوانی در آینده خواهیم بود.

معاون اول رییس‌جمهور با اشاره به برنامه‌های دولت برای توسعه بخش کشاورزی گفت: توسعه این بخش می تواند با اشتغالزایی فراوانی همراه باشد و با توجه به جلسات کارگروه کشاورزی به ریاست دکتر احمدی نژاد و همچنین تصمیم گیری برای توسعه کشاورزی در سفرهای استانی دور چهارم، امیدواریم بخش کشاورزی بتواند زمینه فعالیت بسیاری از جوانان کشور را فراهم کند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا رحیمی ظهر امروز (دوشنبه) در جلسه شورای عالی اشتغال با اشاره به سوابق کمیته امداد امام خمینی(ره) در ایجاد فرصتهای شغلی طی چند سال گذشته اظهار کرد: کمیته امداد در زمینه اشتغالزایی گامهای موثری برداشته و اگر اعتبارات بیشتری در اختیار این نهاد قرار گیرد، شاهد ایجاد فرصتهای شغلی فراوانی در آینده خواهیم بود.

در این جلسه نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارشی از سیمای بازار کار کشور در سال 91 و آخرین وضعیت اشتغال ثبت شده در سامانه ملی رصد توسط دستگاههای اجرایی استانی و نهادهای انقلاب اسلامی ارائه کرد.

در این نشست همچنین پیشنهادات چهار جلسه کمیسیون تخصصی شورایعالی اشتغال مورد بحث و تصمیم‌گیری قرار گرفت.

برنامه‌های شورای عالی اشتغال برای سال 92 و اشتغال پیش‌بینی شده در سال جاری بر اساس سوابق و اعلام آمادگی دستگاههای ذیربط، از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر