کد خبر: 98745 A

کمیسیون در روز سه‌شنبه(پنجم شهریور) ابتدا بررسی آخرین اخبار و سپس برگزاری مراسم تقدیر از زحمات وزرای سابق راه و شهرسازی، نیرو و کشور را در دستور کار خود خواهد داشت.

اعضای کمیسیون عمران مجلس با دعوت از وزرای سابق و جدید راه و شهرسازی، نیرو و کشور به کمیسیون متبوع خود از زحمات وزرای دولت دهم تقدیر و تشکر خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، کمیسیون عمران مجلس که قرار است در روز (یکشنبه سوم شهریور) تشکیل جلسه دهد، ابتدا بررسی آخرین اخبار سپس انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون عمران برای معرفی به مجلس جهت برگزیده شدن یک نفر به عنوان ناظر در شورای آمایش سرزمین، ادامه بررسی طرح اصلاح بند(د) ماده 39 قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه کشور و در نهایت ادامه بررسی طرح یک فوریتی حمایت از احداث، تجهیز، نوسازی و مدیریت مساجد کشور و پیگیری امور نمازخانه‌ها را در دستور کاری خود قرار خواهد داد.

گفتنی است این کمیسیون در روز سه‌شنبه(پنجم شهریور) ابتدا بررسی آخرین اخبار و سپس برگزاری مراسم تقدیر از زحمات وزرای سابق راه و شهرسازی، نیرو و کشور را در دستور کار خود خواهد داشت.

لازم به ذکر است، وزرای جدید راه و شهرسازی(آخوندی)، نیرو(چیت‌چیان) و کشور(رحمانی فضلی) نیز در مراسم تقدیر و تشکر از وزاری دولت دهم حضور خواهند داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر