کد خبر: 16353 A

یک فعال کارگری در بروجرد:

بیشترین بهره را از این اوضاع نابسامان اقتصادی، کشورهایی می‌برند که محصولات بی‌کیفیت خود را نه صادر كه به ما تحمیل می‌كنند /افزایش قیمت‌ها توام با کاهش درآمد کارگران نگران کننده است.

یک فعال کارگری در بروجرد اعلام کرد: کارگران به عنوان بدنه اجتماع، احیاء کارخانه‌ها و تقویت بخش تولید را بر سهمیه‌‌بندی اجناس (اقتصاد کوپنی) ترجیح می‌دهند.

محمد گودرزی در این باره به ایلنا گفت: وقتی که تولید کاهش پیدا کند و مردم نتوانند اجناس مصرفی خود را در بازار به وفور و با قیمت مناسب تهیه کنند، کوپنی کردن اجناس هم چندان موثر نخواهد بود.

این فعال كارگری افزود: افزایش قیمت‌ها توام با کاهش درآمد کارگران نگران کننده است و تنها کارگران‌اند که تاوان همه این سوء مدیریت‌ها را می‌پردازند.

به گفته گودرزی بیشترین بهره را از این اوضاع نابسامان اقتصادی، کشورهایی می‌برند که محصولات بی‌کیفیت خود را نه صادر كه به ما تحمیل می‌كنند و این در حالی است که آنان با این روند و با افزایش تولید، اشتغال و اقتصاد خود را پایدار نگه خواهند داشت.

او در این باره اضافه کرد: فقط کارخانه‌ها و به تبع آن کارگران داخل کشورمان هستند که به سبب واردات بی‌رویه هم تولید و هم اشتغال خود را از دست داده‌اند.

دبیر خانه کارگر بروجرد با بیان اینکه دولت باید هرچه سریع‌تر برنامه‌ای ریشه‌ای در خصوص کنترل واردات اجرا كند، افزود: بعضی از کشور ها از تحریم‌هایی که غرب به ما تحمیل کرده‌اند ‌‌‌نهایت استفاده را برده و سعی دارند اشتغال و اقتصاد خود را با تحمیل کالاهای بی‌کیفیت‌شان به ما حفظ کنند به صورتی كه بازار ما تبدیل به فروش محصولات تولیدی آنان شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر