کد خبر: 1801 A

رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی خراسان شمالی:

در روند تحقق اقتصاد مقاومتی باید توجه ویژه‌ای به اجرای برنامه‌های توسعه‌ای کشور، حمایت از بنگاهای اقتصادی و رفع مشکلات تولید کنندگان و مدیریت صحیح واردات داشت.

ایلنا: رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی خراسان شمالی گفت: مکلف شدن دستگاهای اجرایی به حمایت از اشتغال پایدار در هفته دولت ضروری است.

داوود امیری با بیان این مطلب به ایلنا گفت: به منظور حمایت از بنگاه‌های تولیدی رقابت‌پذیر کوچک و بزرگ و تسهیل در ورود آنان به بازارهای تجاری داخل وخارج از کشور، دستگاه‌های اجرایی مرتبط موظف به حمایت از آنان هستند.

او با بیان اینکه افزایش مشکلات واحد‌های تولیدی در وحله اول متوجه کارگران می‌شود، اظهار داشت: دستگاهای اجرایی موظفند در حدود وظایف و اختیارات قانونی نسبت به فراهم‌سازی امکانات تولیدی و تسهیلات مالی در جهت تشویق کارفرمایان و کارگران فعالیت کنند.

امیری با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: اگر پیام رهبری مبنی بر تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی را مبنا قرار دهیم مطمئناً به شاخص اصلی اقتصاد مقاومتی كه حمایت و رشد واحدهای تولیدی است دست خواهیم یافت.

این فعال کارگری در خاتمه با بیان اینکه باید سیاست‌های کلان اقتصادی کشور منطبق با فرمایشات مقام معظم رهبری باشد، تأکید کرد: ‌ در روند تحقق اقتصاد مقاومتی باید توجه ویژه‌ای به اجرای برنامه‌های توسعه‌ای کشور، حمایت از بنگاهای اقتصادی و رفع مشکلات تولید کنندگان و مدیریت صحیح واردات داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر