کد خبر: 50625 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان:

در سال‌های گذشته بیش از ۱۱۷ هزار نفر از کارگران فصلی و ساختمانی برای دریافت سهام عدالت ثبت نام اینترنتی کرده بودند که تنها ۸۱ هزار و ۶۱ نفر از آن‌ها تایید شده اند.

 بیش از ۱۶ هزار كارگر فصلی و ساختمانی متقاضی سهام عدالت در كرمانشاه تاکنون نسبت به دریافت فرم و تکمیل اطلاعات خانوار خود اقدام کرده‌اند.

به گزارش ایلنا، سهراب براندیشه، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: تکمیل این فرم برای آن دسته از کارگران فصلی و ساختمانی است که قبلا اقدام به ثبت نام اینترنتی کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه فرم اطلاعات خانوار کارگران فصلی و ساختمانی تنها از طریق مراکز پستی و دفا‌تر پیشخوان دولت قابل انجام است، گفت: بیش از ۱۳۰ مرکز پستی و دفتر پیشخوان دولت در سطح استان، کار واگذاری فرم‌های مورد نظر را انجام می‌دهند و افراد باید از مراجعه به ادارات یا مراکز دیگر خودداری نمایند.

براندیشه ادامه داد: مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت اطلاعات خانوار کارگران فصلی و ساختمانی تا روز چهارشنبه (۹ اسفند ماه جاری) می‌باشد.

وی با اشاره به تعداد کارگران فصلی و ساختمانی تایید شده برای دریافت سهام عدالت گفت: در سال‌های گذشته بیش از ۱۱۷ هزار نفر از کارگران فصلی و ساختمانی برای دریافت سهام عدالت ثبت نام اینترنتی کرده بودند که تنها ۸۱ هزار و ۶۱ نفر از آن‌ها تایید شده اند.

براندیشه در پایان تصریح کرد: افراد در زمان مراجعه به مراکز پستی و دفا‌تر پیشخوان در صورتی که جزو تایید شدگان نباشند فرم اطلاعات خانوار در اختیار آن‌ها قرار نمی‌گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر