کد خبر: 11173 A

مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان لرستان:

از مجموع بدهی‌های کارفرمایان این استان به تأمین‌اجتماعی، ۲۵ میلیارد تومان مربوط به شهرداری‌ها و ادارات دولتی و مابقی آن سهم کارگاه‌های تولیدی و خدماتی است.

مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان لرستان گفت: اجرای طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان یک فرصت طلایی و استثنائی است تا کارفرمایان بدهکار اصل بدهی خود را پرداخت یا تقسیط نمایند و از مزایای و تسهیلات بخشودگی بهره‌مند شوند.

به گزارش ایلنا، شهناز حمزه‌لوی با اعلام این خبر افزود: کارگاه‌های دولتی و غیردولتی استان لرستان به تأمین‌اجتماعی ۱۰۳ میلیارد تومان بدهی دارند و به منظور تقویت کارگاه‌های بدهکار و حمایت از صاحبان تولید و صنعت و واحدهای خدماتی، اجرای طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان در این استان همزمان با سراسر کشور آغاز شد و تا پایان آذر سال‌جاری ادامه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: از مجموع بدهی‌های کارفرمایان این استان به تأمین‌اجتماعی، ۲۵ میلیارد تومان مربوط به شهرداری‌ها و ادارات دولتی و مابقی آن سهم کارگاه‌های تولیدی و خدماتی است.

شهناز حمزه‌لوی با اشاره به ۲۱ هزار کارگاه فعال در استان لرستان افزود: کارفرمایان بدهکار با تسویه و پرداخت بدهی خود می‌توانند تأمین‌اجتماعی استان لرستان را در خدمت‌رسانی به ۱۹۲ هزار بیمه‌شده و ۲۹ هزار مستمری‌بگیر این استان یاری رسانند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر