کد خبر: 1856 A

این پروژه‌های عمرانی با هدف توسعه مهارت آموزی و بهبود و ارتقای دسترسی کارجویان و شاغلان به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در ۱۳ استان کشور بهره برداری می‌شود.

ایلنا: رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اعلام کرد: همزمان با هفته دولت، ۲۸ پروژه عمرانی ـ آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور افتتاح و به بهره برداری می‌رسند.

به گزارش ایلنا، کورش پرند با اعلام این خبر گفت: این پروژه‌های عمرانی با هدف توسعه مهارت آموزی و بهبود و ارتقای دسترسی کارجویان و شاغلان به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در ۱۳ استان کشور بهره برداری می‌شود.

او افزود: ۲۸ پروژه عمرانی ـ آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، در زمینی به مساحت ۲۸۳ هزار و۴۴۳ متر مربع و ۴۷ هزار و ۳۸۵ متر مربع زیربنای آموزشی، اداری و رفاهی با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان احداث شده است که در روزهای هفته دولت به بهره برداری می‌رسند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: ۲۸ پروژه عمرانی ـ آموزشی احداث شده توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور؛ ۱۷مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای، ۲ مرکز ارتقای مهارت در شهرک‌های صنعتی، ۲مرکز سنجش مهارت و ۲سالن آزمون، و همچنین سالن‌های چند منظوره، رستوران، خوابگاه شبانه روزی و ساختمان اداری را شامل می‌شود که تأمین اعتبار لازم برای تجهیز مراکز یاد شده از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به مبلغ ۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی صورت گرفته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر