کد خبر: 2311 A

یک فعال کارگری در این استان خبر داد:

با وجود بیش از ۱۲ هزار بازنشسته ومستمری بگیر، کمبود امکانات درمانی در بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی بوشهر که فاقد امکانات دندانپزشکی است، نارضایتی بازنشستگان و شاغلین را فراهم کرده است.

ایلنا: یک فعال کارگری اعلام کرد: بخش دندان پزشکی بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر بیش از ۶ ماه است که تعطیل شده است.

موسی جهانمرد با اشاره به افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به مخاطبان تامین اجتماعی، به ایلنا گفت: بیمارستان سلمان فارسی كه متعلق به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی بوشهر است به علت کمبود پزشک متخصص در بخش دندانپزشکی بیش از ۶ ماه است که تعطیل شده است و این امر مشکلاتی را برای بیمه‌شدگان تحت پوشش تامین اجتماعی استان بوشهر ایجاد کرده است.

رئیس کانون بازنشستگان بوشهر اضافه کرد: با وجود بیش از ۱۲ هزار بازنشسته ومستمری بگیر، کمبود امکانات درمانی در بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی بوشهر که فاقد امکانات دندانپزشکی است، نارضایتی بازنشستگان و شاغلین را فراهم کرده است.

وی با تاکید بر احیاء مجدد بخش دندانپزشکی این بیمارستان بیان کرد: به منظور توسعه اقدامات درمانی برای افزایش سطح سلامت بیمه‌شدگان، هیچ محدودیتی جهت عقد قرارداد با مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی و تشخیصی در سطح استان نباید وجود داشته باشد.

سرپرست خانه کارگر بوشهر با بیان اینکه پیگیری سازمان‌های نظارتی و بیمه‌شدگان باعث تسریع در حل مشکلات خواهد شد گفت: با مساعدت مسولان تامین اجتماعی در هفته دولت امیدواریم بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی از خدمات درمانی مناسب بهره‌مند شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر