کد خبر: 54147 A

دیشب در گرگان:

سازمان نظام مهندسی از یک هفته قبل طی نامه‌هایی به معاونت پیشگیری از جرم دادستانی و شهرداری گرگان دستور توقف کار را برای این پروژه صادر کرده بود اما نهادهای مسئول همکاری لازم را نداشتند.

بر اثر گودبرداری غیر اصولی و استفاده از سازه‌های نگهبان فاقد استاندارد، شامگاه گذشته در مركز استان گلستان یک كارگر کشته و تعدادی نیز مجروح شدند.

به گزارش ایلنا، حادثه شب گذشته در بلوار شهید صیاد شیرازی گرگان رخ داده است كه طی آن یک کارگر فوت شد و دو کارگر نیز روانه بیمارستان شدند.

بنا بر این گزارش، رئیس دفتر حوزه مرکز سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان علت این حادثه را استفاده از سازه‌های غیرمقاوم و رعایت نشدن اصول ایمنی در ساخت و ساز‌ عنوان كرده و گفته است: کارگران مظلوم‌ترین قشری هستند که قربانی این حوادث می‌شوند.

پیام حسینی با بیان این مطلب گفت: متأسفانه در حادثه تلخ دیشب بر اثر گودبرداری غیر اصولی و استفاده از سازه‌های نگهبان فاقد استاندارد یک نفر کشته و تعدادی نیز مجروح شدند.

وی خاطرنشان کرد: البته سازمان نظام مهندسی از یک هفته قبل طی نامه‌هایی به معاونت پیشگیری از جرم دادستانی و شهرداری گرگان دستور توقف کار را برای این پروژه صادر کرده بود اما نهادهای مسئول همکاری لازم را نداشتند.

حوادث کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر